שמי טל רשף והמומחיות שלי היא הרצאות העשרה ותרבות מרתקות לחוגי בית ומוסדות תרבות. בתחתית העמוד תמצאו את הקטגוריות השונות של ההרצאות.

הרצאות של העשרה ותרבות שלי לחוגי בית ומוסדות תרבות מביאות חוויה, ידע, ומחשבה שממשיכות ללוות גם לאחר סיומן. האהבה הגדולה שלי היא של תרבות, של תרבויות ושל עולמות אנושיים מאז שהייתי ילד. ביקרתי בעשרות מדינות שונות בעולם. למדתי וחקרתי היסטוריה ופילוסופיה בתל אביב ובפריז, יש לי טור בנושא אוכל תרבויות והיסטוריה בעולם ב"מסע אחר". היה לי במשך שנים טור בנושא כלכלה בעולם ב-YNET כלכלה.

אני עובד מול שוקי העולם מזה שנים ואני מביא לכם הרצאות לחוגי בית שהן ידע וחוויה. כל הרצאה מלווה במצגת, סיפורים, חוש הומור וידע רב. אתם ושאר המשתתפים תעברו מפגש מרתק וזאת האחריות שלי. צרו אתי קשר. טל רשף.


להעביר בפניכם הרצאה מרתקת

ההרצאות שאני מציע לכם מסודרות במספר קטגוריות, לנוחיותכם. אתם מכירים את האנשים שלכם, הקהל שלכם, אתם יודעים מה מושך אותם. כל אחת מהקטגוריות מיוצגת כאן בהמשך העמוד על ידי מספר דוגמאות. ניתן ללחוץ על כל דוגמא, שיש לידה תמונה, על מנת להיכנס לעמוד של אותה הרצאה ולקרוא אודותיה. ניתן להקליק על ההפניה לעמוד של כל קטגוריה ולקבל שפע של נושאים נוספים. נוח לבחור תחילה תחום ואז לבחור מתוכו את ההרצאה.

בשבילכם, טל רשף

הרצאות תרבויות העולם

הרצאות - היסטוריה

הרצאות על ערים מרתקות

הרצאות על חגי ישראל

דתות פילוסופיה ודרכי חיים

הרצאות על מנהיגים