כלים לשווק ולפתח עסקית בסין בהצלחה

מה הפעילות שנחוץ לכם לבצע בצורה מיטבית כדי להצליח בסין? כאן תמצאו כלים לשווק ולפתח עסקית בסין בהצלחה. שיווק, פיתוח עסקי, משא ומתן, ניהול עובדים? סין פועלת בדרך יחודית המנוהלת בידי המפלגה ובידי תרבות יחודית, וזאת לצד מלחמות סחר, עלויות משתנות ואילוצים מקומיים ובינלאומיים. הגעה ליעדים שלכם בסין מחייבת הבנה כיצד לפעול מול כל אלה, מול המאקרו הכלכלי, הקוד העסקי, הפערים התרבותיים ותוכניות המימשל.

כיצד נעשה זאת? הכשרת עובדים? אימון מנהלים? יעוץ? כלים אחרים? יש לי סל נרחב וניסיון ארוך טווח מול סין. אני מציע לכם הבנה וכלים לעשות זאת נכון ומתוך הבנת עומק שמביאה תוצאות על בסיס הניסיון שלי והידע שלי. גללו למטה, בחרו מה שנחוץ לכם וצרו אתי קשר. שמי הוא טל רשף ואני לשירותכם.

האתגר

סין היא מדינה מורכבת. יש צורך בכלים לשווק ולפתח עסקית בסין בהצלחה. זאת מטרה מאתגרת לחברה המעוניינת לפעול בה. זאת מדינה ענקית, אבל לעתים ענקית יותר ממה שאנו מבינים לפני שהתחלנו לפעול בה. לפעול בסין משמעו לעבוד מול שוק יעד מאות מיליוני אנשים, ועם GDP שרק ארה"ב עוברת אותו. זה אומר פעילות מול מרחב עצום עם נסיעות וטיסות למרחקים של אלפי קילומטרים. עבודה מול אנשים רבים והוצאות נסיעה מצטברות גבוהות.

פעילות מול סין מחייבת עבודה מול כלכלה המנוהלת מלמעלה בידי המימשל. הניהול המרכזי אינטנסיבי יותר מכל מדינה אחרת שמולה פעלנו עד כה. יש צורך להכיר את תוכניות המימשל ולקחת אותן בחשבון בתכנון של הפעילות בסין. חיוני ליצור קשר עם אנשי המפלגה, הרשות המקומית, מימשל הפרובינציה, או אולי המימשל בבייג'ינג. כל אחת מהאפשרויות הללו תלויה כמובן בפעילות שלכם.

על מנת להבין מול סין הכרחי להבין ולהיערך לתרבות ייחודית, שונה מאוד מהתרבות שלנו. בסין סולם ערכים שונה, דרכי ביטוי שונות, רגישויות שונות ממה שהיכרנו ובכלל זה עולם תרבותי שונה. הצלחה תלויה במידה רבה בחיבור לאנשים שמולכם ואלה פועלים על פי הקוד הסיני. חיוני להכיר אותו על מנת ליצור את הרושם הנכון, את החיבור האישי עסקי, להוריד חסמים. בתוך זה יש גם הבדלים בין תרבויות שנפגוש באזורים שונים ובסקטורים שונים של העסקים.

יש עוד, אבל ניתן כבר להבין את המורכבות של הפעילות בסין.

האם אתם ערוכים לכל אלה?

מתחת לטקסט תמצאו קישורים אל שירותים שונים שאשמח להציע לכם לפעילות מצליחה מול סין. כלים להבין את סין ולהצליח בכניסה ובפעילות בסין. יתכן ויש לכם צורך באחרים. אולי יש צורך ביעוץ וחשיבה משותפת על בחירת היעדים שלכם בסין ודרך הפעילות להשיג אותם. סוף מעשה במחשבה תחילה.

אשמח ללוות אתכם בהצלחה במסע הסיני שלכם. לתת לכם ולעובדים שלכם כלים לשווק ולפתח עסקית בסין בהצלחה. להעביר הרצאות על סין ועל הפעילות בה לעובדים ולמנהלים. לבצע הכשרות לניהול משא ומתן, ניהול עובדים סיניים או כל צורך עסקי אחר. האם התעוררו קשיי תקשורת ויש צורך ביעוץ לשיפור בפעילות מול אנשי היעד בסין?

שמי הוא טל רשף, אני כמובן לשירותכם. צרו אתי קשר ונקבע פגישה ומשם נמשיך הלאה על בסיס הצרכים שלכם וההחלטות שלכם. בהצלחה.

לשירותים נוספים לפעילות מול סין

פרסומים

לפירסומים נוספים

אודות טל רשף

טל רשף הרצאה