מדינות ASEAN שבדרום מזרח אסיה הן האזור הצומח במהירות הרבה ביותר בעולם, אבל זה גם אזור מאתגר מבחינת התרבויות שבו. סינגפור? פיליפינים? וייטנאם? מלזיה? מה מדינת היעד שלכם? מה נחוץ לכם כדי להצליח בה? אני מציע לכם כלים לפעילות והצלחה במדינות ASEAN דרום מזרח אסיה. הידע שצברתי בניתוח כלכלות ושווקים והניסיון שלי בפעילות מול מדינות דרום מזרח אסיה עומדים לשירותכם להגיע לתוצאות טובות מול מדינות ASEAN.

יעוץ, אימון מנהלים, סדנאות או הרצאות לשיווק בדרום מזרח אסיה, פיתוח עסקי בדרום מזרח אסיה או כל משימה אחרת. גללו למטה ולחצו על הקישור אל המדינה הנדרשת וצרו אתי קשר לקבלת הבנה וכלים הדרושים כדי לפעול מולה ביעילות.

הזדמנויות המתפרשות על פני 11 מדינות

רבים רואים במדינות דרום מזרח אסיה, הן מדינות ASEAN, את הענק הכלכלי הבא, לצד ארה"ב, סין, האיחוד האירופאי, הודו ויפן. אפשר להבין מדוע, אפשר להסכים די בקלות. זאת קבוצה של מדינות המאוגדות ביניהן באיחוד כלכלי, לא מדיני, לא צבאי. הן כוללות יותר מ-660 מיליון איש עם תמ"ג של כ-3.2 טריליון דולאר לפני הקורונה.

לצד העוצמה המצטברת הגדולה של המרחב הזה יש בו גם גיוון רב בפרמטרים רבים. גיוון שיכול לאפשר סוגים רבים של פעילות. ברוניי המספקת נפט גולמי. סינגפור שהיא המדינה הטבעית לפתוח בה מרכז פעילות אזורי. קמבודיה, מיאנמר, טימור לסט ולאוס החקלאיות הזולות הנמצאות בתחילת ההתפתחות הכלכלית. פיליפינים, תאילנד, מלזיה, וייטנאם ואינדונזיה שהתעשיה והטכנולוגיה שלהן זזות קדימה ומאפשרות יצור מתוחכם יותר ויותר.

למרחב הזה יש נמלי מים עמוקים באוקינוס ההודי ומול האוקינוס השקט. הוא נהנה מאדמות פוריות אקלים טרופי או סוב טרופי ומשקעים רבים. יש בו מחצבים רבים, חקלאות ימית, חקלאות יבשתית, מסחר ימי, קירבה להודו, קירבה לסין. כל הפוטנציאל הזה מתקיים באיחוד של המדינות הללו בארגון ASEAN המוריד מכסים ומאפשר לכלכלות לשווק ולסחור זו עם זו. על כך נוסף גם הסכם ה-CPTPP שפותח בפני החברות בו גם את שוקי הצפון והמזרח.

מה הפעילות שאתם רוצים לבנות? היא יכולה להסתייע ביתרונות היחסיים של המדינות השונות בדרום מזרח אסיה. לשווק מהמקום בו יש תשתית טובה לפעילות עסקית. לגדל ולייצר במקומות בהם העלויות נמוכות. כמובן שנדרשת הכנה לכך. צריך לדעת באילו מדינות לפעול, איך להתנהל מול בני לאומים שונים ודתות שונות.

אשמח לסייע לכם בכך וללוות אתכם לשיווק בדרום מזרח אסיה, פיתוח עסקי בדרום מזרח אסיה, יצור וכל פעילות אחרת. מה תצטרכו? הרצאות, סדנאות לעובדים שלכם, הכנה של המנהל לקראת רילוקיישן לדרום מזרח אסיה, יעוץ לאורך התהליך. אני לשירותכם.

פעילות כלכלית בסינגפור
פעילות כלכלית בוייטנאם
פעילות כלכלית באינדונזיה
פעילות כלכלית בתאילנד
פעילות כלכלית בפיליפינים
פעילות כלכלית במיאנמר