מדינות ASEAN שבדרום מזרח אסיה הן האזור הצומח במהירות הרבה ביותר בעולם, אבל זה גם אזור מאתגר מבחינת התרבויות שבו. סינגפור? פיליפינים? וייטנאם? מלזיה? מה מדינת היעד שלכם? מה נחוץ לכם כדי להצליח בה? אני מציע לכם כלים לפעילות והצלחה במדינות ASEAN דרום מזרח אסיה. הידע שצברתי בניתוח כלכלות ושווקים והניסיון שלי בפעילות מול מדינות דרום מזרח אסיה עומדים לשירותכם להגיע לתוצאות טובות מול מדינות ASEAN.

יעוץ, אימון מנהלים, סדנאות או הרצאות לשיווק בדרום מזרח אסיה, פיתוח עסקי בדרום מזרח אסיה או כל משימה אחרת. גללו למטה ולחצו על הקישור אל המדינה הנדרשת וצרו אתי קשר לקבלת הבנה וכלים הדרושים כדי לפעול מולה ביעילות.

כיצד לפעול ב-ASEAN

מה הפעילות שאתם רוצים לבנות? עקב ריבוי המדינות והשונות ביניהן, סוג הפעילות מכתיב את נתיב הכניסה לפעילות. בשלבים השונים ולנוכח מטרות שונות היא יכולה להסתייע ביתרונות היחסיים של המדינות השונות בדרום מזרח אסיה. ניתן לשווק מהמקום בו יש תשתית טובה לפעילות עסקית. שיקול דומה מתקיים בעת בחירת מרכז פעילות שממנו היא תתנהל ותנוהל.

חשוב לבחור את המקום של היצור או הגידול החקלאי, זה יהיה במרבית המקרים במקומות בהם העלויות נמוכות, בין אם אלה עלויות של כוח אדם, שכירות, מסים ומשאבים אחרים. כמובן שנדרשת הכנה לכך: הכשרת שקטח, הכנת תשומות, מבנים, מכונות, חומרי הדברה, זרעים וכך הלאה. צריך לדעת בכל שלב ומול כל משימה באילו מדינות לפעול.

חיוני לדעת, לצד כל מה שתואר כאן, איך להתנהל מול האנשים המקומיים. יש ביניהם בני לאומים שונים ובני דתות שונות. חשוב להכיר את הרגישויות של הבודהיסט ושל המוסלמי, עיקיר דרך החיים של ההינדואיסט ושל הקונפוציאני. האם יש לך אנשים שמכירים את התחום? הרגישויות והעיקרים של כל תחום מגדירים את הדרך הטובה יותר לפעול בה. הם מגדירים את המכשולים שמהם חשוב להימנע וכיצד.

אשמח לסייע לכם בכך וללוות אתכם לשיווק בדרום מזרח אסיה, פיתוח עסקי בדרום מזרח אסיה, יצור וכל פעילות אחרת. מה תצטרכו? הרצאות, סדנאות לעובדים שלכם, הכנה של המנהל לקראת רילוקיישן לדרום מזרח אסיה, יעוץ לאורך התהליך. אני לשירותכם.

פעילות כלכלית בסינגפור
פעילות כלכלית בוייטנאם
פעילות כלכלית באינדונזיה
פעילות כלכלית בתאילנד
פעילות כלכלית בפיליפינים
פעילות כלכלית במיאנמר