הרצאות העשרה הנותנות את הרקע ההיסטורי והתרבותי לפני שהסרט מתחיל

הרצאות מקדימות שהן רקע, תרבות והיסטוריה לפני הקרנת סרטים. הרצאות העשרה הנותנות את הרקע ההיסטורי והתרבותי לפני שהסרט מתחיל הן הרצאות שהקהל שומע לפני שהסרט החל. הרקע המאפשר להבין את הסרט הבנת עומק. הרצאה הנותנת את הרקע ההיסטורי או התרבותי לעלילה שמתרחשת בסרט.

אתם מוזמנים להזמין הרצאות העשרה שינתנו לפני הקרנת הסרטים. הרצאות שיתנו לצופים את הרקע והעומק וההבנה לפני הצלילה אל תוך הסרט. הרצאה המציגה את העלילה שלו. התקופה והתרבות הניצבת מאחוריו מתוך הרקע שלי במחקר היסטורי בסורבון ובאוניברסיטת תל אביב בליווי מצגות, סיפורים וידע רב. טל רשף.

הרצאה גלגלי פילם צלולואיד

הרצאות מקדימות לפני הקרנת סרטים

השילוב הזה יוצר חוויה עמוקה יותר ומתמשכת יותר. הצופים מגיעים למשך של מספר שעות. משך שמתחיל בדברי פתיחה. לאחריהם ההרצאה בליווי מצגת. אחריה מתקיימת הפסקה קצרה שבה ניתן להגיש כיבוד קל. בסיום ההפסקה מוקרן הסרט. כאשר הוא מוקרן החוויה של הצפיה בו כמובן גדולה יותר ועמוקה יותר.

חוויה של הסרט וחוויה של ידע והבנה

הרצאות מקדימות להקרנת סרט. הרצאות רקע, תרבות והיסטוריה, לפני הקרנת סרטים. ניתן להקדים סרט ממדינה מסויימת בהרצאה אודות תרבות המדינה הזאת, ניתן לשמוע לפני סרט היסטורי – הרצאת היכרות עם הרקע ההיסטורי והתרבותי. הרצאה מקדימה על תרבות יפן? על ימי הביניים? על נפוליאון? יש אפשרויות נוספות ורבות. צרו אתי קשר ונבנה זאת יחד.

השילוב של סרט והרצאה הנותנת לו רקע והבנה מתאים כמעט לכל קהל. אך במיוחד לקהל שוחר ידע ועומק. קהל המעוניין לצפות ולקבל בידור, ובנוסף לכך ללמוד ולהבין. האם כאלה הם אנשי הקבוצה שלך? השילוב של הרצאה וסרט מאפשר לצופה להגיע אל הצפיה כאשר הוא מבין לעומק את הרקע שמתוכו מתפחת העלילה של הסרט.

רוצים דוגמאות? בבקשה: למשל הרצאה על תרבות צרפת, המתמקדת בצרפת בימי הביניים כהקדמה לסרט "שובו של מרטין גר". אולי הרצאה על העולם של מחר והטכנולוגיות והשינויים שיתרחשו בו, הנותנת רקע לפני הסרט "בלייד ראנר". הרצאה אודות ניו יורק המקדימה את הסרט "סיפור הפרברים", וכך הלאה. יש כמובן דוגמאות לאין מספר.

ניתן, כאפשרות לבנות סידרה של הרצאות מקדימות להקרנת סרט למשך העונה שלפניכם. כל הרצאה מקדימה סרט. הנושא של העונה יכול להיות "ערים" בתור דוגמה. וכל סרט על עיר בעולם ילווה בהרצאה אודותיה.


הרצאות לפני סרטים

שמי טל רשף ואני לשירותכם. גללו, בחרו את מה שתרצו לשמוע וצרו אתי קשר לקביעת מועד ומקום. הנה כמה דוגמאות:

קטגוריות נוספות של הרצאות

אודות טל רשף

טל רשף הרצאה מצגת

טל רשף הרצאה מצגת