פרטים אודותיי - טל רשף

פרטים אודותיי – טל רשף, תרבויות ועסקים. שמי טל רשף, אני מרצה, מעביר סדנאות ויועץ מזה שנים לעסקים בארצות העולם. למדתי, עבדתי, התחתנתי, התגרשתי, הבאתי שתי בנות מקסימות לעולם ובין לבין צברתי ניסיון בעבודה והבנה של שוקי העולם. הידע והניסיון שלי מפחיתים אצל הלקוחות שלי חששות, חוסכים להם שעות של חיפוש מידע והתעמקות, ממקדות אותם במה שנחוץ לפעילות שלהם.

אודות טל רשף – ליווי עסקים מול שוקי העולם והרצאות תרבות. ההרצאות, הסדנאות והיעוץ שלי מביאים אותם במהירות לידע הנדרש כדי לפעול נכון באסיה, אפריקה ואמריקה הלטינית. המומחיות שלי בין תרבותית, עסקית וכלכלית, בעל טור ב-YNET לפעילות מול שווקים מתעוררים, מחבר הספר "המדריך הישראלי לעסקים בסין". חייתי באירופה ואמל"ט, חקרתי באוניברסיטת ת"א והסורבון בפריז, ניהלתי ב-12 שנה  בחברות טכנולוגיה ואני מלווה היום חברות ישראליות בפעילויות בעולם.

להבין אנשים ומדינות

שמי טל רשף והמומחיות שלי היא הבנה עסקית, כלכלית ותרבותית. אני מספק ליווי עסקים מול שוקי העולם והרצאות תרבות. העולם שלנו היום נהיה קטן יותר ויותר, הוא כפר גלובלי. אנו פוגשים אנשים ממדינות, תרבויות וכלכלות אחרות בכל מקום וכל פעילות. בין אם זה בפעילות עסקית, בנסיעה תיירותית או אפילו בצפייה בחדשות. כל אלה מאתגרים אותנו ומחייבים הבנה.

הבנה של מדינות אחרות, תרבויות אחרות וכלכלות אחרות מחייבת כלים חוצי גבולות וזה כלי מורכב, מה שנקרא Soft skill. מורכב להבין את הכלכלה של איטליה. להבין את המבנה של המישטר בסין. את הסיבה שניצבת מאחורי הפלישה הרוסית לאוקראינה. הדרך בה חושבים ומתנהגים היפנים. מאחורי ההתנלות של כל מדינה וכל קבוצת אנשים בעולם יש סיבות כלכליות, סיבות מישטריות, סיבות תרבותיות.

למען הבנה עסקית, כלכלית ותרבותית או להבנה אישית והעשרה. המומחיות שלי היא להבין את אלה ולספק לכם את ההבנה שלהם, ההבנה של מה שניצב מאחורי הפעולות. זה יכול להיות בהכשרה לפעילות מול מדינות אחריקה הלטינית, שבה נלמד להבין אותן ולפעול מולן ביעילות. בהרצאת העשרה אודות מדינה בעולם, תרבות בעולם, כדי להכיר ולהבין אותה ואת האנשים בה. בין אם בהקשר תרבותי או בהקשר עסקי, תהינה המטרות אשר תהינה.

את הידע והניסיון שאני חולק איתכם ביעוץ, בהרצאות, סדנאות וליווי, רכשתי בעשרות שנים של לימודים ופעילות. בלימודי התואר הראשון באוניברסיטת תל אביב. במהלך לימודי התואר השני בסורבון שבפאריז. במשך 12 שנה שבהן ניהלתי פעילות ברחבי העולם מול לקוחות ממדינות שונות מטעם חברות הייטק ישראליות. מעל לכל זה נרכש בתהליך מתמיד של עשרות שנים של לימוד אישי ואינטנסיבי, אוטודידקטי.

אודות טל רשף, תרבויות ועסקים.

ליצירת קשר

אודות טל רשף