טיול לאורך הרחובות והתרבות של סינגפור

טיול לאורך הרחובות והתרבות של סינגפור. הרצאה על סינגפור, אי ומדינה של שגשוג וריבוי תרבויות. הרצאת העשרה מרתקת אודות סינגפור המתאימה לחוגי בית, לכנסים ולחברות המעוניינות בהרצאות העשרה לעובדים. הרצאה המתארת בליווי מצגת את סיפורה של סינגפור.  מפגש עם העיר, המדינה, האי שאוכלוסייתו משלבת הודים, סינים, מלאים ומערביים ויוצרת תרבות יחודית ומרתקת. מסע בתוך שלל טעמים וריחות, וכלכלה מהמשגשגות בעולם. הרצאת העשרה מתוך הרקע שלי בחקר הרעיונות בסורבון ובאוניברסיטת תל אביב, המטיילת בסינגפור לאורכה ולרחבה ולאורך ההיסטוריה.

מסע ברחובות הקטנים ובשדירות הרחבות, במקדשים, במשרדים ובגורדי השחקים שלה. להכיר ולהבין כיצד הפכה ממושבה בריטית נידחת למרכז כלכלי עולמי שתרבויות שונות חיות בו יחד. צרו אתי קשר והזמינו אליכם הרצאה שהיא מפגש מרתק וזאת האחריות שלי.

ההרצאה על סינגפור, אי ומדינה של שגשוג וריבוי תרבויות, מפגישה אותנו עם כל מה שיש באי הזה. היא מפגישה אותנו עם האוכל הסינגפורי על סגנונותיו השונים, מבקרת ברבעים השונים, ומטיילת לאורך השנים על מנת לגלות את הדרך שבה היא נוצרה ועוצבה כפי שהיא. לשם כך היא מביאה אותנו אל המקדשים של הדתות השונות, הדוכנים, המסעדות והבניינים המודרניים.

היא עושה את כל זאת בליווי מצגת עם תמונות, סרטונים, סיפורים וידע רב. ידע היסטורי וכלכלי וידע מהביקורים שלי בסינגפור. היא מציגה את כל אלה בשפה ברורה לכל אדם וכל קבוצה. לא נדרש ידע מוקדם, רק סקרנות נדרשת. אני לשירותכם, טל רשף.


 

מה יש בהרצאה?

טל רשף