הכשרה לפעילות יעילה מול שווקים מאתגרים

הכנה של העובדים והמנהלים לפעילות מול שוק היעד שניצב בפניהם. הכנה שמעניקה ידע וניסיון למה שהוא דורש. סדנאות לפעילות גלובלית, הן הכשרה לפעילות יעילה מול שווקים מאתגרים. הבנה בניתוח כלכלי, תרבותי ומדיני והיכרות עם כללי העשה ואל תעשה. הכשרה מותאמת להיקף הזמן האפשרי לכם, משימות העובדים והמנהלים המשתתפים והאתגרים והמאפיינים של מדינת היעד. מזרח אסיה? אמריקה הלטינית? אפריקה? אילו כלים תצטרכו? מה המדינה או האזור שלפעולה מולם תרצו להכשיר את העובדים שלכם?

צרו אתי קשר ונקבע מועד להכשרה לפעילות מול שוקי העולם שתאפשר פעילות נכונה ומביאת תוצאות מול מדינת היעד. כבר באותו יום תקבלו הצעת סילבוס ומחיר מלאה ומפורטת, וגם המלצות וחוות דעת על פי הצורך. אתם מוזמנים ליצור קשר, באימייל או בטלפון. שמי טל רשף ואני לשירותכם.

 

הכשרה רחבה תכלול הרצאת בסיס של היכרות עם מדינת היעד, עם האנשים, החשיבה וההתנהלות בה. לאחריה הרצאת המשך שעל גבי הידע מההרצאה הראשונה תיתן את ההכנה כיצד לתרגם זאת לפעילות עסקית. כיצד אותה תרבות ודרך חשיבה והתנהלות מתורגמת לפעילות, לניהול, לטיפוח יחסים עסקיים ואישיים.

בחצי השני של היום תועבר סדנה אשר בעזרת משחק תפקידים וחלוקה לקבוצות, תטמיע את מה שנלמד ותהפוך אותו לדרך פעולה. בהמשך לכך ינתנו הרצאות עומק בתחומים הרלוונטיים לחברה ולמשימות שלפניה. אלה יכולות להיות בתחומי ניהול עובדים מקומיים, ניהול משא ומתן, פעילות טכנית או כל אתגר המצפה לכם מול מדינת היעד.

סדנאות להבנה תרבותית עסקית ופעילות יעילה בעולם. העברתי סדנאות לפעילות יעילה מול שווקים בעולם בשורה ארוכה של חברות בישראל ובחו"ל. הנה המלצה לדוגמה: https://www.linkedin.com/posts/barak-ceizler-758619228_kla-activity-7163210300530278402-_8KZ?utm_source=share&utm_medium=member_desktop

בכל מה שנוגע לסדנאות לפעילות גלובלית צרו אתי קשר. שמי טל רשף ואני לשירותכם.


 

פרסומים

לפירסומים נוספים

אודות טל רשף

טל רשף הרצאה