שיווק, פיתוח עסקי והצלחה בהודו

מה נחוץ להגעה ליעדים שלכם בשיווק, פיתוח עסקי והצלחה בהודו? הודו היא מדינת ענק הצומחת במהירות, והיא עושה זאת בדרך ההודית. כניסה אל הודו מחייבת היערכות יחודית. הניסיון שלי והידע שלי עומדים לשירותכם כדי להיערך אליה נכון ולפעול בה נכון. אילו כלים להבנה של הודו לשיווק, פיתוח עסקי והצלחה בהודו נחוצים לכם כדי להגיע בה לתוצאות: סדנאות? אימון מנהלים? ייעוץ רילוקיישן?

מזה שנים אני עובד מולה, מכשיר לקוחות ומאמן ומייעץ להם כדי לפעול מולה ביעילות ולהגיע בה לתוצאות. צרו אתי קשר על מנת להצליח בפעילות בהודו על בסיס ידע וניסיון מצטבר, למנוע קשיי תקשורת ולהגיע לתוצאות.

זה תחום רחב עם ביטויים שונים. זה מכתיב את הדרך לעשות משא ומתן מול הודים. לנהל עובדים מקומיים בהודו בלי לגרום להם אי נעימות ועם הגברת המוטיבציה שלהם. איך לבנות בהצלחה שותפות עם חברה הודית. יש צורך להבין את החשיבה, להכיר את דרך החשיבה והפעילות ולבצע התאמות על מנת להצליח בפעילות. על מנת להגיע לתוצאות.

מה הדרך הנכונה לקבל כלים כדי לעשות זאת נכון? האם נכון יהיה להעביר הרצאות לעובדים? לקיים הכשרה סדנאית? יעוץ להנהלה לאורך התהליך? אימון OJT למנהל? הכנה של המנהל הנוסע לשם ולמשפחתו לקראת הרילוקיישן?

אתם פועלים או עומדים לפעול מול מדינה שמורכב לפעול בה בהצלחה, אבל זה בהחלט אפשרי. זה מחייב, כפי שראינו, הבנה. ההצלחה תלויה בידע ובתרגול ובחשיבה המקדימה שתקיימו לקראת האתגרים שניצבים בפניכם בהודו.


 

לשירותים נוספים לפעילות מול הודו

פרסומים

לפירסומים נוספים

אודות טל רשף

טל רשף הרצאה