כלים להצלחה במדינות האיסלם

בחריין? מרוקו? מצרים? מי מדינות היעד שלכם בקרב מדינות האיסלם? אילו כלים והכנה לשיווק, פיתוח עסקי והצלחה במדינות ערב ומדינות מוסלמיות נוספות אתם צריכים? איזה מידע אודותיהן יסייע לכם לפעול מולן באפקטיביות ולחדור לשוק בהצלחה? הכלכלה, הקוד העסקי והתרבות המקומית חשובים להבנת הדרך שבה הן חושבות ופועלות, והדרך לפעול מולן ביעילות: שיווק, פיתוח עסקי, מו"מ, ניהול. הידע שצברתי והניסיון שלי בניתוח כלכלות ושווקים ובפעילות מול שוקי העולם עומדים לשירותכם על מנת לקבל כלים לפעול בהצלחה מול מדינת אלה.

שיווק, פיתוח עסקי והצלחה במדינות מוסלמיות. להימנע מקשיים ולהגיע לתוצאות טובות. כלים והכנה לפעולה עסקית מצליחה במדינות האיסלם. גללו למטה ולחצו על הקישור אל המדינה הנדרשת וצרו אתי קשר לקבלת הבנה וכלים הדרושים כדי לפעול מולה ביעילות. שמי טל רשף ואני לשירותכם.

להבין את איש העסקים המוסלמי

מדינות ערב ומדינות מוסלמיות נוספות. צריך להבין אותן על מנת לפעול בהן בהצלחה. הן מאוד קרובות לנו ועם זאת גם מאוד רחוקות מאיתנו. כן, הן קרובות אלינו פיזית, אנחנו והן באותו מרחב, אנחנו גם נתקלים בערבים סביבנו כל הזמן. עם זאת הפער התרבותי וחוסר הבנה גורמים להן להיות רחוקות ובלתי מובנות עבורנו. חשוב להבין את הפער וההבדלים בינינו לבינם, חשוב להיערך לפעילות מולם. צריך כלים והכנה לשיווק, פיתוח עסקי והצלחה במדינות ערב. לקבל כלים להצלחה בהן ומולן.

העסקים במדינות האיסלם הם שוק חדש ומבטיח שנפתח עבורנו בהדרגה לאורך עשרות השנים האחרונות. שוק של עשרות מדינות, שרבות יותר ויותר מהן קושרות איתנו קשרי עסקים. לא כל הקשרים הללו הם מעל לשטח, חלקם עדיין חבויים. בתוך אלה יש מקום מרכזי למדינות הנפט, ובעיקר מדינות חצי האי ערב. יש להן יכולת תשלום וצרכים טכנולוגיים בתחומים שונים שפוגשים את היכולות שלנו.

במדינות המפרץ קו הרקיע מתמלא בגורדי שחקים מרשימים, אמריקה. הן לא אמריקה בשום מובן מלבד יכולת התשלום. החשיבה שלהן ערבית, ההתנהלות בהן ערבית, הרגישויות שם ערביות. על מנת להצליח מול יכולת התשלום בהן הכרחי להבין אותן. הכרחי לקבל כלים להצלחה במדינות ערב.

מה יצר זאת?

המדינות המוסלמיות הן תרבויות שנוצרו בסביבה של מידבר של שבט ושל אסלאם. אלה תרבויות שנושאות כבוד עמוק להיררכיה, בין אם זה במשפחה, במקום העבודה או במדינה. התנהלות יעילה מולן חייבת לקחת זאת בחשבון ולדעת את מי ואת מה לכבד ובאילו אמצעים להראות זאת. יש דרך של כבוד בפגישה פנים אל פנים, כבוד בעת ישיבה, וכבוד בהתנהלות במרחב הציבורי. זה חלק מהכלים והכנה לשיווק, פיתוח עסקי והצלחה במדינות אלו.

אלה תרבויות שבהן יצירת קשר היא תהליכית, היא הדרגתית. כלים לפעילות עסקית שם כוללים הפנמה של הקצב שבו הם פועלים, והדרך בה מפותח הקשר האישי תוך כדי כך. אצלנו, לצורך העניין, התנועה מאוד מהירה וממוקדת מטרה. אנחנו "שוברים את הקרח" בעת היכרות, אצלם זה דונה ואיטי יותר וממוקד בבניית היחסים לא פחות מאשר בתוצאה. במדינות האיסלם, לצורך העניין, ממיסים אותו.

יש מקום אחר מאשר אצלנו למסורת, למדינה ולדת בתוך התהליך העסקי. כלים להצלחה מולם מתייחסים הן לדרך בה מתארחים אצלם והן לדרך בה מארחים אותם אצלנו. לאיזו מסעדה ניתן לקחת אותם? האם לשלב ביקור במקומות הקדושים לאסלאם?

יש דברים רבים ללמוד ולהבין על מנת לפעול נכון. מה המתכונת הנכונה לכם לעשות זאת? זה יכול להיעשות בהרצאה, בסדנה, בפגישות יעוץ, בתהליך אימון מנהלים. כל אחד מאלה צריך להיות תפור לצרכים ולמטרות שלכם, אתם הרי הלקוח במקרה זה. הם גם צריכים להתאים למסגרות הזמן שלכם.

אתם מוזמנים ליצור אתי קשר. אקשיב לכם, אשאל שאלות וביחד נבנה את הדרך הנכונה לכם. ביחד נבנה את המתכונת לתת לאנשים שלכם כלים להצלחה מול מדינות ערב ומדינות מוסלמיות נוספות. שמי טל רשף, אני לשירותכם.

 

לשירותים נוספים לפעילות מול מדינות האיסלם

פרסומים

לפירסומים נוספים

אודות טל רשף

טל רשף - תרבויות ועסקים

טל רשף – תרבויות ועסקים