הרצאה על תרבות ערי המאיה הנטושות בג'ונגל

הרצאה על התרבות של ערי המאיה הנטושות בג'ונגל, הרצאה על תרבות המאיה והסיבות לנטישת הערים שלה. הרצאת העשרה מרתקת המתאימה לחוגי בית ואף לחברות המעוניינות בהרצאות העשרה לעובדים, המתארת בליווי מצגת את התעלומה של היעלמות תרבות המאיה. מסע אל ערים שלמות ונטושות בדרום מקסיקו וגואטמלה המכוסות בסבך של ג'ונגל שצמח עליהן, מקדשים, פירמידות רחובות ובתים. הרצאת העשרה מתוך הרקע שלי בחקר הרעיונות בסורבון ובאוניברסיטת תל אביב, הבוחנת מה גרם להיעלמות התרבות המפוארת.

מה הקשר בין היעלמות המאיה לטקסים המוזרים שמקיימים האינדיאנים בג'ונגלים עד ימינו. הרצאה בליווי מצגת מלווה בסיפורים, דוגמאות, חוש הומור וידע רב המועבר בדרך המרתקת כל אדם וכל קבוצה. מפגש עם מטעי וקקאו ואתרי קרבנות אדם אל הפתרון לתעלומת נטישת ערי המאיה, השופך אור על תרבות של פעם ושיש בו לקח חשוב במאה ה-21.

צרו אתי קשר והזמינו אליכם הרצאה שהיא מפגש מרתק. שמי טל רשף וזאת האחריות שלי.

ההרצאה על תרבות המאיה והסיבות לנטישת הערים שלה לוקחת אותנו בליווי מצגת להכיר את הסיפור שמאחורי כל אלה ולקבל תשובות לשאלות. לשם כך היא לוקחת אותנו למסע בזמן אל הימים של לפני הגעת הספרדים אל יבשת אמריקה. אל הדרך בה התקיימו החיים בערים אלו. היא מכניסה אותנו אל עבודתם של האריכואלוגים שחקרו את הממצאים. אל בדיקות מעבדה. חושפת בפנינו מחקרים בתחום האקלים. קוראת כתבים שנרשמו על קירות המקדשים והפירמידות.

אל כל אלה עושה ההרצאה על תרבות המאיה והסיבות לנטישת הערים שלה עם תמונות, סיפורים, סרטונים ומידע רב. היא עושה זאת בדרך ברורה להבנה המתאימה לכל קהל. זאת הרצאת העשרה המספרת לנו סיפור שלם של 360 מעלות על תרבות שהייתה ואיננה. על מה שעיצב אותה ויצר אותה כך. מה שהכריע אותה וסיים את דרכה. היא ממשיכה הלאה ומתארת בפנינו את האזור בו כל זה התרחש, אזור גואטמלה ודרום מקסיקו. את מה שמתרחש בו היום.

שמי הוא טל רשף ואני לשירותכם.


 

אודותי

ערי המאיה - טל רשף

ערי המאיה – טל רשף