לקוחות ממליצים

המלצות – לקוחותיו של טל רשף. בדף זה תמצאו המלצות של לקוחות אלו לפעילות שלהם בעולם. אלה המלצות שכתבו לאורך השנים מנהלים מהחברות והארגונים שאיתן אני עבדתי ולהן סייעתי בפעילות שלהן. בעיקר חברות טכנולוגיה ולצידן גם גופים ציבוריים וממשלתיים וחברות מתחומים נוספים. חברות שליויתי את הפעילות של המנהלים שלהן. ארגונים שהכשרתי את העובדים והמנהלים שלהם בהרצאות וסדנאות לקראת תוצאות בפעילות גלובלית מול מדינות העולם.

אלה חברות וארגונים שבהן יעצתי לאורך השנים, אימנתי והרציתי. לפניכם המלצות המביאות את חוות דעת המנהלים על איכות העבודה שקיבלו ועל שביעות הרצון שלהם. הנה, בתור דוגמה, קישור להמלצה מהמנהלת לילך ברוקס לאחר הכשרה לפעילות מול מדינת יעד בחברת אלביט מערכות.

יש המלצות נוספות, כמובן. הגיעו עם הזמן המלצות עדכניות יותר, כמובן. אוכל לשתף המלצות מלקוחות בתחומים קרובים אל שלכם. לקבלת המלצות נוספות וחיבור אל ממליצים אנא צרו קשר.

הזדמנויות עסקיות


 

הבנה אמיתית של התרבות והקוד הסיני

טל, אתה כותב באופן מקצועי מאוד מתוך הבנה אמיתית של התרבות והקוד הסיני. יש הרבה שמתיימרים, אבל אתה נוגע בדיוק בנקודות החשובות

דני טל, לשעבר נספח כלכלי בדרום סין

תרבויות ועסקים - משרד הכלכלה מינהל סחר חוץ

חשוב לקבל הרצאה כזאת לפני הפעילות

"ההרצאה העניקה לי תוכן רב בעבודה מול סין. קיבלתי המון תשובות להתנהגויות לא ברורות שחלות בעבודה מול סין. ראיתי פעם אחרי פעם התנהגויות שנובעות מטעויות פטאליות שביצענו בגלל חוסר הידיעה על ההתנהגות מולם. חשוב מאוד לקבל הרצאה כזו לפני תחילת פעילות ולא אחרי :)"

שימי בן ברוך, סמנכ"ל מערכות מידע, Brightsource

ברייטסורס

"הערצה"

שאפו

תודה רבה על השתתפותך בפאנל השארת רושם עז על הסטודנטים

ואני קיבלתי תגובות שאני יכול להגדיר אותם רק כ״הערצה״

באמת תודה

טל רוזנברג. ממארגני כנס באוניברסיטת ת"א

אוניברסיטת תל אביב

צריך לעבור סדנא מעין זו

"תודה לך על סדנת מו"מ בין תרבותית שהעברת במשרדי התמ"ת, אני מאמין כי כל גוף שנמצא בקשר מתמיד מול גורמים הודים צריך לעבור סדנא מעין זו. ברצוני לציין גם את הסבלנות כמו גם את יכולת העברת החומר המצוינת שלך. אשמח להמליץ עליך ולהמשיך ולהיות איתך בקשר"

יונתן סבן – ראש דסק הודו במשרד הכלכלה

תרבויות ועסקים - משרד הכלכלה מינהל סחר חוץ