מה הידע נחוץ לכם בדרך הנכונה לכם להצלחה מול שוקי היעד? צרו קשר וקבלו כלים עסקיים להצלחה גלובלית. קבלו את המידע הנחוץ לכם, את הכלים הנחוצים לכם וזאת בדרך שתבחרו ושנוחה לכם: בכתב, פרונטאלית, ליחיד, לקבוצה. כאן תמצאו כלים מותאמים לדרישות ולאפשרויות שלכם ולהצלחה הנדרשת מול מדינות היעד שלכם.

כלים להצלחה עסקית בשוקי העולם – אסיה, אמל"ט, מדינות ערב ומדינות המערב. אלה כלים המבוססים על ניסיון בפעילות גלובלית ועל הבנה עסקית, כלכלית ותרבותית של שוק היעד והיעזרות בניסיון בפעילות מולו. גללו למטה ולחצו על מה שנחוץ לכם: סדנאות, יעוץ, אימון מנהלים, מחקר סביבתי, ליווי למש"א או הכנה לרילוקיישן. שמי טל רשף ואני לשירותכם.

 

במדינות שונות ובשווקים שונים חלות רגולציות כלכליות שונות, נהוגות תרבויות שונות, שוררים תנאי שוק שונים, מדיניות כלכלית שונה. בכל שוק יעד יש להיכנס עם הכלים המתאימים לו העונים על כל אלה ומאפשרים פעילות מוצלחת המביאה תוצאות. על פי התנאים המקומיים ועל פי המטרות העיסקיות שלכם יש צורך לבחור את הכלי ולבחור את התוכן. לבחור את מה שיאפשר לכם לבצע את ההתאמה לשוק היעד בדרך הטובה ביותר.

יש בידי טווח רחב של כלים שיסייעו לכם בפעילות שלך ובהגעה למטרות העסקיות שלך. אני מזמין אותך לגלול מטה את הדף, להתרשם מהכלים השונים, כלים עסקיים להצלחה גלובלית – אסיה, אמל"ט, מדינות ערב ומדינות המערב ועוד. להתרשם ולחשוב מה מהם מתאים לצרכים שלך. לצד זה מומלץ להיכנס לדף השווקים על מנת להגדיר את היעד.

הכלים מבוססים על הידע והניסיון שלי שהצטברו לאורך השנים. שמי טל רשף ואני לשירותך. בהצלחה!