מה הידע נחוץ לכם בדרך הנכונה לכם להצלחה מול שוקי היעד? צרו קשר וקבלו כלים עסקיים להצלחה גלובלית. קבלו את המידע הנחוץ לכם, את הכלים הנחוצים לכם וזאת בדרך שתבחרו ושנוחה לכם: בכתב, פרונטאלית, ליחיד, לקבוצה. כאן תמצאו כלים מותאמים לדרישות ולאפשרויות שלכם ולהצלחה הנדרשת מול מדינות היעד שלכם.

כלים להצלחה עסקית בשוקי העולם – אסיה, אמל"ט ועוד, המבוססים על ניסיון בפעילות גלובלית ועל הבנה עסקית, כלכלית ותרבותית של שוק היעד והיעזרות בניסיון בפעילות מולו. גללו למטה ולחצו על מה שנחוץ לכם: סדנאות, יעוץ, אימון מנהלים, מחקר סביבתי, ליווי למש"א או הכנה לרילוקיישן. שמי טל רשף ואני לשירותכם.

מה שנדרש על מנת להצליח

הצלחה עסקית בעולם, בתחום הגלובלי, דורשת דברים רבים. כדי להצליח בעסקים בעולם נחוצים כלים עסקיים להצלחה גלובלית. חשוב שתהיה הבנה של השווקים והדרך בה הם מתנהלים. נחוצה תבונה עסקית עם חוש שהמזהה הזדמנויות ויכולת לדעת במה להתמקד. יש עוד. מעבר לכל אלה נדרשים כלים שיוכלו להגיש ידע, להכשיר ולייעץ על מנת להכיר ולהתעדכן בקורה בעולם ויכול להשפיע על הפעילות שלך ועל סיכויי ההצלחה שלה.

הכלים להצלחה עסקית בשוקי העולם – אסיה, אמל"ט ועוד שאני מציע מיועדים לתת לך, למנהלים הפועלי איתך ולעובדים שלך, את הידע וההבנה כיצד לפעול בהצלחה בכל מקום ומקום בעולם. צריך לברור אותם על מנת שיתאימו לצרכים שלך ושל הפעילות שלך. לשם כך חשוב להגדיר מה שוקי היעד של, אילו מדינות, אילו אזורים בעולם. חשוב להגדיר מה הקהל שיתטרך אותם.

הפעילות המתוכננת שלך היא מול סין? מול הודו? מדינות אמריקה הלטינית? אולי מדינות ערב. ומי אלה שיזדקקו להכשרה? למנהל היוצא לרילוקיישן לסינגפור יהיה צורך בהכשרה אחד על אחד בפגישות של אימון מנהלים לקראת רילוקיישן. הכנה של צוות עובדים המתחיל לפעול מול קוריאה תצטרך מן הסתם להתקיים במתכונת של הכשרה סדנאית. יש מקרים שבהם נדרש תהליך של פגישות יעוץ, אולי של הרצאת היכרות. פרמטרים שונים מחייבים כלים שונים, ואת זה ארצה לשאול אותך ולהכיר לפני שנוציא יומן ונקבע תאריכים.

אני מזמין אותך לגלול מטה את הדף, להתרשם מהכלים השונים, כלים עסקיים להצלחה גלובלית – אסיה, אמל"ט ועוד. להתרשם ולחשוב מה מהם מתאים לצרכים שלך. לצד זה מומלץ להיכנס לדף השווקים על מנת להגדיר את היעד.

שמי טל רשף ואני לשירותך. בהצלחה!