שיווק, פיתוח עסקי והצלחה ביפן

אילו כלים נחוצים לעם להבין ולהביא תוצאות משופרות בפעילות ביפן? מה נחוץ לכם לטובת פיתוח עסקי ביפן ושיווק ביפן? יפאן היא שוק עשיר ובעל דרישות גבוהות, כניסה אליה מחייבת היערכות יחודית. יפן היא שוק יחודי עם תודעת שירות וקוד עסקי מוקפד, ונדרשים כלים על מנת להבין ולהביא בו תוצאות משופרות/ הניסיון שלי והידע שלי עומדים לשירותכם כדי להיערך אליה נכון, לפעול בה נכון ולהגיע בה לתוצאות: מה נחוץ לכם? סדנאות? אימון מנהלים? ייעוץ רילוקיישן?

צרו אתי קשר על מנת להצליח בפעילות ביפן על בסיס ידע וניסיון מצטבר, למנוע קשיי תקשורת ולהגיע לתוצאות.

להבין על מנת להצליח

כלים להבין ולהביא תוצאות משופרות נדרשים במיוחד בפעילות ביפן. היא לא מדינה רגילה ויתכן והיא המדינה בה הפעילות העסקית של ישראלים היא המורכבת ביותר והדורשנית ביותר. יפן היא המדינה בה, יותר מאשר בכל מקום אחר, נדרשת הבנה תרבותית עסקית. יש לה תרבות יחודית משלה, שונה מאוד מהתרבות העסקית הישראלית, אולי אפילו הפוכה, יש מי שיגיד. כרחוק מזרח ממערב.

הצלחה בשיווק ובפיתוח עסקי ביפן מחייבת להבין את יפן, להבין את היפני. להבין כיצד הוא חושב ובמה זה שונה מהחשיבה שלנו, להבין מה הרגישויות שלו ומה עלול לגרום לו להירתע מלעשות איתנו עסקים ומדוע. עיסקה משתלמת לא תמיד היא הדבר המרכזי בתפיסה העסקית היפנית. היא חשובה כמובן כמו בכל מקום אחר, אבל חוסר התאמה לציפיות היפניות יכולה לגבור על כך.

יש לי ניסיון של עשרות שנים של ליווי פעילות של ישראלים מול יפן. אשמח להעמיד את הידע והניסיון לטובת הפעילות שלך, האנשים שלך, המנהלים שכפופים לך, המטרות העיסקיות שלך ביפן, על מנת להצליח בה. ידע וניסיון הנדרשים על מנת להצליח במשא ומתן עסקי בה, בחדירה לשוק, ביצירת קשר ראשוני עם חברות, בניהול עובדים יפניים. כל אחת מאלה היא משימה עסקית תרבותית מורכבת מול יפנים.

הרצאה? סדנה? ליווי? אימון מנהלים? יעוץ? הכל תלוי בצרכים שלכם ובשלב הפעילות בו אתם נמצאים מול יפן. נבחן יחד את כל אלה כשנשוחח. חיוני גם לבנות את מה שנדרש לכם על בסיס המטרות ותחום הפעילות שלכם ביפן. כל זאת ותוך כדי לקיחה בחשבון של הידע הקיים אצל האנשים שיפעלו מולה מטעמכם.

לשירותים נוספים לפעילות מול יפן

פרסומים

לפירסומים נוספים

אודות טל רשף

טל רשף הרצאה