שיווק, פיתוח עסקי והצלחה ביפן

אילו כלים נחוצים לעם להבין ולהביא תוצאות משופרות בפעילות ביפן? מה נחוץ לכם לטובת פיתוח עסקי ביפן ושיווק ביפן? יפאן היא שוק עשיר ובעל דרישות גבוהות, כניסה אליה מחייבת היערכות יחודית. יפן היא שוק יחודי עם תודעת שירות וקוד עסקי מוקפד, ונדרשים כלים על מנת להבין ולהביא בו תוצאות משופרות/ הניסיון שלי והידע שלי עומדים לשירותכם כדי להיערך אליה נכון, לפעול בה נכון ולהגיע בה לתוצאות: מה נחוץ לכם? סדנאות? אימון מנהלים? ייעוץ רילוקיישן?

צרו אתי קשר על מנת להצליח בפעילות ביפן על בסיס ידע וניסיון מצטבר, למנוע קשיי תקשורת ולהגיע לתוצאות.

יש לי ניסיון של עשרות שנים של ליווי פעילות של ישראלים מול יפן. אשמח להעמיד את הידע והניסיון לטובת הפעילות שלך, האנשים שלך, המנהלים שכפופים לך, המטרות העיסקיות שלך ביפן, על מנת להצליח בה. ידע וניסיון הנדרשים על מנת להצליח במשא ומתן עסקי בה, בחדירה לשוק, ביצירת קשר ראשוני עם חברות, בניהול עובדים יפניים. כל אחת מאלה היא משימה עסקית תרבותית מורכבת מול יפנים.

הרצאה? סדנה? ליווי? אימון מנהלים? יעוץ? הכל תלוי בצרכים שלכם ובשלב הפעילות בו אתם נמצאים מול יפן. נבחן יחד את כל אלה כשנשוחח. חיוני גם לבנות את מה שנדרש לכם על בסיס המטרות ותחום הפעילות שלכם ביפן. כל זאת ותוך כדי לקיחה בחשבון של הידע הקיים אצל האנשים שיפעלו מולה מטעמכם.

לשירותים נוספים לפעילות מול יפן

פרסומים

לפירסומים נוספים

אודות טל רשף

טל רשף הרצאה