יעוץ לפעילות יעילה מול שוקי העולם

יעוץ וליווי לפעילות יעילה ומביאת תוצאות מול שוקי העולם, מול המדינות שבהן אתם רוצים להצליח. פגישות יעוץ המעניקות ידע וניתוח של השוק שבפניכם, האתגרים שבדרך אל המטרות שלכם והכלים על מנת להשיג זאת. ליווי המבוסס על הידע והניסיון שלי בניתוח שווקים, הבנה כלכלית, הבנה עסקית והבנה בין תרבותית של המדינה והשוק.

יעוץ עסקי בין תרבותי לפעילות יעילה מול שוקי העולם הוא סדרה של פגישות יעוץ, ניתוח וחשיבה משותפת. מפגשים מול הנהלת הארגון, מול מנהל האחראי, או מול צוות הניהול. אלה מפגשים המאפשרים לבנות דרך לפעילות יעילה ולהגיע אל המטרות שהיצבתם לכם. שמי טל רשף ואני לשירותכם.

הבנה לצורך הצלחה

יעוץ טוב צריך לתת במקרים מסויימים מידע רחב לקראת תחילת פעילות. במקרים אחרים הוא צריך לתת המלצות לדרך הפעילות הנדרשת כדי להיערך לשינוי בפעילות או במטרות. לעתים נדרש חיווי דיעה איך להתמודד עם משברים וצמתים של החלטות במהלך הדרך. מה הצורך שלכם? מה השלב שבו אתם נמצאים? יעוץ עסקי בין תרבותי לפעילות יעילה מול שוקי העולם מאפשר להתמודד ביעילות עם כל אחד ממצבים אלו. התמודדות יעילה על בסיס הבנה של מדינת היעד והסתייעות בניסיונן של חברות שכבר פעלו בה.

היכן הפעילות שלכם? היא בהודו? אמריקה הלטינית? יפן? האתגרים הניצבים מולכם יכולים לנבוע מהמורכבות של הכלכלה המקומית שמולה אתם פועלים, מהפסיכולוגיה של האנשים שאיתם אתם עובדים, שנובעת מהתרבות המקומית, אולי מהקוד העסקי המקומי. אני מביא אתי ניסיון של שנים בפעילות מול שוקי העולם במעגל הרחב של ידע עסקי, תרבותי וכלכלי. כל אחד מהם יכול להיות התחום שמולו צריך לבצע התאמה, שאותו יש להבין כדי להצליח.

היעוץ יכול להינתן בפגישות אחד על אחד עם המנהל הרלוונטי או בפגישות רחבות יותר עם צוות ההנהלה של הפעילות, או של החברה. בתהליך היעוץ אשאל קודם כל שאלות שיאפשרו לי להבין את הצרכים שלכם, היכולות שלכם והמטרות שלכם. על בסיס אלה אתן במפגשים אלו את המידע הנדרש ואתן את המלצותיי בעת הצורך ועל פי הדרישה שלכם. ידע והמלצות על בסיס ידע וניסיון, לגבי הפעולות שכדאי לכם לנקוט בהמשך הדרך.

צרו אתי קשר. שמי טל רשף ואני לשירותכם.


 

בוקר טוב טל
אני רוצה להודות לך על ההדרכה המדהימה ולעדכן אותו שהפגישה היתה מצויינת .
הידע שהענקת לי סייע לי מאוד להשיג את המטרה והכי חשוב שגם נהנתי מאוד מהדרך שהשגתי אותה .
תודה רבה
מוטי יולזרי, מנהל החטיבה הסולארית, קבוצת כהנא

קבוצת כהנא

סדנה פעילות בין תרבותית

יעוץ לבחירת שוק יעד

יעוץ לבחירת שוק יעד בעולם

יעוץ לאיתור פרטנר

יעוץ לאיתור פרטנר במדינת היעד

יעוץ להתנהלות בין תרבותית

יעוץ להתנהלות בין תרבותית

פרסומים

לפירסומים נוספים