הרצאה על הקיץ בתרבויות ובתולדות העולם

הרצאה על חג השבועות ועל הקיץ בהיסטוריה ובתרבויות העולם. הרצאת העשרה אודות הקיץ ברחבי העולם ובתרבויות השונות וחג השבועות מתוך הרקע שלי במחקר היסטורי בסורבון ובאוניברסיטת תל אביב. מפגש עם חג השבועות, קרם הגנה, ארטיקים וחוף ים. על הזמן שבו פורצות מלחמות, רות ובועז, משל הנמלה והצרצר. הרצאה מרתקת המתאימה לחוגי בית ובתי דיור מוגן המתארת בליווי מצגת את הסיפור של הקיץ בתרבויות העולם.

ההרצאה על הקיץ בתרבויות ובתולדות העולם היא מסע אל התנך, אירופה, הודו, סין, גרינלנד וארץ האש בליווי מצגת, סיפורים ותמונות להכיר את הקיץ, התקופה שעליה חשבנו שאנו כבר יודעים הכל. צרו אתי קשר והזמינו אליכם הרצאה שהיא מפגש מרתק וזאת האחריות שלי. טל רשף.

ההרצאה על חג השבועות ועל הקיץ בהיסטוריה ובתרבויות העולם מציגה שאלות ולצידן תשובות. מדוע פורצות מרבית המלחמות דוקא בקיץ? למה אנחנו נוהרים אל הים בקיץ? רק בשביל להתרענן במגע המים? וכיצד זה קשור אל מקורו של האדם?

ההרצאה על הקיץ בתרבויות העולם יוצאת למסע ברחבי העולם ולאורך ההיסטוריה כדי לענות על כל השאלות הללו. היא מתארת בפנינו את ההיבטים התרבותיים וההיסטוריים בשפה פשוטה המתאימה לכל אדם ולכל קבוצה. גם למי שאין לו ידע מוקדם. היא מספרת את סיפורו של הקיץ בעזרת מצגת, עם סיפורים, ידע רב ותמונות.


 

אודותי

טל רשף תל אביב