הרצאות העשרה על מנהיגים מרחבי העולם וההיסטוריה

הרצאות העשרה על מנהיגים מרחבי העולם וההיסטוריה. הרצאות העשרה על מנהיגים מההיסטוריה מרחבי העולם. פירוט המנהיגים וההרצאות מופיע בהמשך הדף.

כל הרצאה שאני מציע לבחירתכם על מנהיג היא הרצאה מרתקת של חוויה, גילוי, הבנה וידע. גללו כאן למטה ותמצאו אפשרויות של הרצאות לבחור מהן. כל הרצאה מספרת על האדם, התקופה, האומה שממנה צמח, ומתוך כך על אירועים ותהליכים ששינו ויצרו את עולמנו. כל מנהיג הוא, מצד אחד, מה שהוא יצר באומה שלו ובתקופה שלו. מצד שני מנהיג הוא גם אדם. מישהו שחי במקום ובתקופה שלו.

המנהיג הוא הילד שגדל בבית ולמד וגדל, והרקע שלו שמלמד על מה שהוא עשה מאוחר יותר. אני לוקח אתכם ואת הקהל שלכם בכל הרצאה למסע אל המקום והזמן והאישיות של אותו מנהיג על מנת להכיר אותו מכל הזוויות, מסע מרתק.  ההרצאה מציגה את כל אלה לגבי כל מנהיג ומנהיג.

הרצאות על מנהיגים הן הרצאות לחוגי בית מתוך הרקע שלי במחקר היסטורי בסורבון ובאוניברסיטת תל אביב. מפגש בליווי מצגות, סיפורים וידע רב בהן אני חולק את הידע שרכשתי בלימודים ובמחקר. תכנים מנדודים בעולם ועשרות שנותיי שבהן אני חוקר ולומד, על היסטוריה ומה שיצר ועיצב אותה. גללו, בחרו את מה שתרצו לשמוע. שמי טל רשף. צרו אתי קשר לקביעת מועד ומקום.


המנהיגים – הקליקו וקבלו פרטים

קטגוריות נוספות של הרצאות

אודות טל רשף

טל רשף הרצאה מצגת