כלים לניהול מש"א יעיל בעולם

כלים לניהול מש"א יעיל בעולם, יעוץ להתאמה בניהול מש"א מול תרבויות ומדינות העולם. הכשרה ויעוץ לפעילות גלובלית של אנשי משאבי אנוש, כלים ליישם את המקצועיות שלהם מול עובדים ומנהלים מתרבויות אחרות וסביבות עסקיות וכלכליות שונות הדורשות התאמה. יעוץ כזה והכשרה כזאת מסייעים להבין טוב יותר את צרכי העובדים המקומיים ברחבי העולם, על בסיס התרבות , הרקע הכלכלי והחברתי שלהם, לתקשר מולם, לפעול מולם, להקטין חיכוכים ולהעלות תפוקה.

ניהול מש"א מול שוק מתעורר הוא אתגר של חשיבה עסקית ויחסי אנוש לאנשי מש"א. יש לי ניסיון בניתוח מדינות, תרבויות וכלכלות, יעצתי והדרכתי בחברות ישראליות רבות, צרו אתי קשר להזמין לאנשי ומנהלי המש"א שלכם הכשרה לפעילות גלובלית, בקבוצה או באימון מנהלים. שמי טל רשף ואני לשירותכם.

טל רשף הרצאה מצגת

להבין עובדים מתרבויות אחרות

אתם עובדים מול מדינות שונות בעולם? מתכוננים להקים פעילות גלובלית? ניהול עובדים במדינות שונות ותרבויות שונות מעמיד את איש או אשת כוח האדם מול אתגרים יחודיים. בכל מקום בעולם תרבות אחרת. תרבות שונה משמעה רגישויות שונות, צרכים רגשיים שונים, ציפיות שונות של העובד מהחברה והמנהלים שלו.היעדר התאמה להם תפגע בו ותפגע במוטיבציה שלו בעבודה אצלכם.

אנשי המש"א הם אלה הניצבים בעין הסערה, בין ההנהלה הישראלית לבין העובדים במדינות בעולם. בידיים שלהם נמצאת האפשרות לערוך התאמות, להתאים את דרך הפעילות המקומית לאנשים המקומיים. למנוע קשיים, למקסם תוצאות, להפוך את האתגר להזדמנות. יעוץ להתאמה בניהול מש"א מול תרבויות ומדינות העולם יתן לכם ולכן את הכלים לעשות זאת באופן יעיל.

אופן יעיל משמעו להבין ולהכיר את המחשבה המקומית. הדרך בה מנהלים במדינת היעד אנשים והכלים המקומיים ליצור מוטיבציה ולמנוע פגיעה ברגשות העובד. ההכשרה לפעילות מש"א מול שוקי העולם תעניק לכם קודם כל את ההבנה התרבותית הזאת. על גביה תועבר ההבנה כיצד לתרגם זאת להבנה עסקית ניהולית ואת קוד הפעילות במקום העבודה. בהמשך לאלה היא תיתן כלים וכללי עשה ואל תעשה על מנת להפוך זאת לדרך פעולה מעשית.

אשמח לעמוד לשירותכם. מה שתואר כאן יכול להתקיים בסדנה לכלל נשות ואנשי המש"א אצלכם, ביעוץ פרטני להנהלת המש"א, או באימון מנהלים אחד על אחד. מה מתאים ונחוץ לכם? שמי טל רשף ואני לשירותכם.


 

אימון מנהלים למנהל משא

אימון מנהלים למנהל מש"א

הדרכת צוות משא לפעילות גלובלית

הדרכה לפעילות גלובלית

יעוץ לאיתור וגיוס עובדים בעולם

יעוץ לגיוס עובדים בעולם

פרסומים

לפירסומים נוספים

אודות טל רשף