כלים בשביל שיווק, פיתוח עסקי והצלחה בקוריאה

אילו כלים נחוצים לכם בשביל שיווק, פיתוח עסקי והצלחה בקוריאה? קוריאה מייצאת לכל העולם, והיא זקוקה לטכנולוגיות שיתנו לה יתרון במקום שבו היא לא יכולה להציע מחירים זולים. בקוריאה רמת חיים גבוהה ונכונות לשלם תמורת איכות לצד דרישה לרמה גבוהה של שירות. לצד זאת בקוריאה תרבות עסקית יחודית, כלכלה ריכוזית עם מעורבות מימשל וקונצרנים ענקיים, וחיוני להבין אותה כדי להשתלב בה ולהצליח.

חיוני לבין את קוריאה על מנת לפעול בה בהצלחה וזה בדיוק מה שאני מציע לכם. אני מציע לכם הבנה וכלים לעשות זאת נכון ומתוך הבנת עומק שמביאה תוצאות על בסיס הניסיון שלי והידע שלי. הרצאות, סדנאות, אימון מנהלים ויעוץ, גללו למטה, בחרו מה שנחוץ לכם וצרו אתי קשר.

אם תרצו להיכנס לשוק הקוריאני ולבנות בה שיתופי פעולה יהיה הכרחי להבין את הקוריאנים ולדעת כיצד לפעול מולם בהצלחה. כיצד לשווק בה, לנהל בקוריאה משא ומתן, איך לנהל עובדים קוריאניים, איך לעשות שם פיתוח עסקי. לכל אלה יש דרך קוריאנית לעשות את הדברים שצריך להכיר ולבצע אליה התאמות.

אשמח לעמוד לשירותכם בכל מה שנדרש לכניסה לקוריאה או שיפור תוצאות בקוריאה. מה תצטרכו? הרצאות, הכשרת עובדים, אימון מנהלים היוצאים לשם לפעילות או לרילוקיישן, יעוץ. אני לשירותכם. ניפגש ונחשוב יחד.

לשירותים נוספים לפעילות מול קוריאה

פרסומים

לפירסומים נוספים

אודות טל רשף

טל רשף הרצאה