כלים בשביל שיווק, פיתוח עסקי והצלחה בקוריאה

אילו כלים נחוצים לכם בשביל שיווק, פיתוח עסקי והצלחה בקוריאה? קוריאה מייצאת לכל העולם, והיא זקוקה לטכנולוגיות שיתנו לה יתרון במקום שבו היא לא יכולה להציע מחירים זולים. בקוריאה רמת חיים גבוהה ונכונות לשלם תמורת איכות לצד דרישה לרמה גבוהה של שירות. לצד זאת בקוריאה תרבות עסקית יחודית, כלכלה ריכוזית עם מעורבות מימשל וקונצרנים ענקיים, וחיוני להבין אותה כדי להשתלב בה ולהצליח.

אני מציע לכם הבנה וכלים לעשות זאת נכון ומתוך הבנת עומק שמביאה תוצאות על בסיס הניסיון שלי והידע שלי. הרצאות, סדנאות, אימון מנהלים ויעוץ, גללו למטה, בחרו מה שנחוץ לכם וצרו אתי קשר.

המדינה המשלימה את ישראל

קוריאה היא אולי השוק המשלים בצורה הטובה ביותר את ישראל מבחינה כלכלית ועסקית. היה כבר מי שהגדיר שאם אנחנו ה-Startup nation הם מהווים את ה-Scale up nation. בעוד שישראל מתמחה בחשיבה יצירתית פורצת דרך המציעה לחברות יצרניות את מה שלמתחרים שלהן עדיין אין, קוריאה היא האלופה בבניית מערכי יצור ושיווק גלובלי. מערכים המיישמים את הפוטנציאל של המוצר והטכנולוגיה. יעד אידיאלי לשיווק ופיתוח עסקי.

קוריאה היא יעד מתבקש לחברה המפתחת מוצרים טכנולוגיים ומעונינת להחדיר אותם לשוקי העולם. הקוריאנים מודעים לכך. זאת מדינה ידידותית לישראל עם הערכה לאיכויות של עם הספר, לחשיבה שלו, ליתרונות שלו. ידעתם שיש לימודי תלמוד בבתי ספר בקוריאה? יש לשתי האומות רקע עם קווים דומים. הן נוסדו בערך באותה תקופה ומאז מתמודדות עם סביבה בעייתית מבחינה גיאו פוליטית. אם זה לא מספיק, קיים גם הסכם סחר חופשי בין ישראל לקוריאה, מה שמוריד חסמים בירוקרטיים וחומות מכס בפני מי שמעוניין בשיווק בקוריאה, פיתוח עסקי בקוריאה.

יש גם אתגרים כמובן. אנחנו משלימים זה את זה אבל גם שונים זה מזה. אולי בגלל זה אנחנו כל כך משלימים. התרבויות שונות, דרכי החשיבה וההתנהלות שונות. אם תרצו להיכנס לשוק הקוריאני ולבנות בה שיתופי פעולה יהיה הכרחי להבין את הקוריאנים ולדעת כיצד לפעול מולם בהצלחה. כיצד לשווק בה, לנהל בקוריאה משא ומתן, איך לנהל עובדים קוריאניים, איך לעשות שם פיתוח עסקי. לכל אלה יש דרך קוריאנית לעשות את הדברים שצריך להכיר ולבצע אליה התאמות.

אשמח לעמוד לשירותכם בכל מה שנדרש לכניסה לקוריאה או שיפור תוצאות בקוריאה. מה תצטרכו? הרצאות, הכשרת עובדים, אימון מנהלים היוצאים לשם לפעילות או לרילוקיישן, יעוץ. אני לשירותכם. ניפגש ונחשוב יחד.

לשירותים נוספים לפעילות מול קוריאה

פרסומים

לפירסומים נוספים

אודות טל רשף

טל רשף הרצאה