להבין את מדינות המערב, לפעול נכון מול מדינות המערב

הצלחה באירופה וצפון אמריקה מחייבת הבנה שלהן, מחייבת פעילות בהתאם לרגישויות, לקוד ההתנהגות ולצורת המחשבה שלהן. לפעול בתאימות לשוייץ ולארה"ב, להולנד ושוודיה. לכל אחת הקוד שלה, הדרך לפעול מולה. זה מחייב לימוד והבנה ולשם כך אני כאן. בהמשך העמוד יש קישורים לכתבות עסקיות אודות כלכלה, תרבות עסקית ועסקים במדינות השונות. אתם מוזמנים לגלול ולקרוא.

הידע הנדרש על מנת לפעול מולן בהצלחה יכול להיות הרצאות וסדנאות לעובדים שיפעלו מולן, הכנה של מנהל לרילוקיישן, הכנת אנשיט משאבי אנוש, יעוץ להנהלה. אילו כלים להצלחה במדינות המערב נדרשים לכם? מה תצטרכו כדי להגיע לתוצאות בשיווק באירופה, בפיתוח עסקי בארה"ב, בכלל בפעילות במערב. אוסטריה? צרפת? איטליה? גרמניה? מדינות המערב מוכרות אבל לא תמיד מובנות. התרבויות שלהן מורכבות יותר ממה שאנו רואים במבט ראשון, והדרישות שלהן יחודיות ודורשות הבנה והתאמה על מנת להגיע בהן לתוצאות.

הידע שלי בניתוח מדינות ושווקים והניסיון שלי בפעילות מול שוקי העולם עומדים לשירותכם, בדרך המערבית: שיווק, פיתוח עסקי, ניהול ושיפור תוצאות. צרו אתי קשר, להבנה של התרבות, הכלכלה והפעילות העסקית במדינות המערב, באירופה וצפון אמריקה. אשמח ללוות אתכם אל פעילות מוצלחת בהן.

להבין ולפעול נכון

קיימת שונות פנימית. אירלנד היא לא בריטניה, ופולין היא לא יוון. במדינות שונות יש רגישויות שונות. חלקן בגלל ההיסטוריה של אותה מדינה, וחלקן בגלל סולם ערכים. במהלך התבטאויות חברתיות הכרחי לזכור את היחס באותה מדינה למלחמת העולם, למהגרים, לענייני הסביבה, לזכויות להטבים. יש עוד. כל מדינה דורשת לימוד פרטני והיערכות אליה.

איך תרצו להיערך? יש צורך להכשיר מנהל נתון? לייעץ להנהלה במהלך התהליך? להכשיר קבוצה רחבה? ניתן להעביר את המידע בדרך של הרצאות לעובדים שלכם. אפשר גם בהכשרה סדנאית. תרצו פגישות יעוץ? אימון מנהלים? הכנה לרילוקיישן? אשמח לתת לעובדים שלכם כלים להצלחה במדינות המערב באופן רחב, או להכשיר אותם למדינה או קבוצת מדינות על פי הצרכים שלכם.

צרו אתי קשר. נברר יחד את כל אלה ונגבש את הדרך הנכונה להכם, למטרות שלכם ולצרכים ולאפשרויות שלכם.

טל רשף


הרצאה יוון אתונה אקרופוליס מצפן
אירופה איש עסקים
שוייץ דגל פסל
עבודה עייפות ניו יורק ארה"ב ארצות הברית
בריטניה אנגליה רחוב שעון
ברוכים הבאים אדיבות גרמנית
מרכז רוטרדם הולנד
איסלם ספר
הרצאה וינה אוסטריה