הרצאה בקצב הטנגו על כדורגל ודיקטטורות צבאיות

הרצאה על תרבות ארגנטינה מהאינדיאנים ועד הכדורגל. הרצאה בקצב הטנגו על כדורגל ודיקטטורות צבאיות. זאת הרצאה מרתקת המתאימה לחוגי בית, למוסדות תרבות, לחברות ולקבוצות היוצאות לטייל בארגנטינה. מפגש עם תרבות ארגנטינה, עם קרחונים וג'ונגלים, חוות בערבות הפאמפס, כפרים אינדיאנים וערי ענק תוססות. הרצאה מתוך הרקע שלי בחקר הרעיונות בסורבון ובאוניברסיטת תל אביב, על עולם תרבותי עשיר של גאוצ'וס, בעלי חוות , גנרלים ורקדני טנגו.

מסע  המגלה מה יצר את תרבות ארגנטינה, תרבות של אסאדו וכדורגל, של מאטה וטנגו. אני מומחה לתרבויות, בן למשפחה ארגנטינית, ואשמח לקחת אתכם בליווי מצגת אל תולדות ארגנטינה מימי ההתיישבות האינדיאנית ועד ימינו. אל המהגרים, ההפיכות הצבאיות ואליפויות העולם, לפגוש את חואן פרון, מראדונה וצ'ה גווארה כדי להבין מה יצר אותה ועיצב אותה.

צרו אתי קשר והזמינו אליכם הרצאה שהיא מפגש מרתק וזאת האחריות שלי. טל רשף

ארץ האסדו, הכדורגל והטנגו

ארגנטינה היא ערי ענק בנות מיליוני תושבים ולצידם כפרים קטנטנים, אבודים בפטגוניה. היא ארצם של גאוצ'וס קשי יום העובדים עבודה קשה עם הבקר בפמפס, ולצידם בעלי אחוזות עשירים כקורח המחזיקים בתי פאר בשכונות היוקרה של בואנוס איירס. יש לה היסטוריה של דמוקרטיה ושל דיקטטורות צבאיות. היא אומה של ניגודים.

ארגנטינה היא ארץ מרתקת מצפון לדרום ומהעבר עד להווה. זאת ארגנטינה של מפלי האיגואסו, כלבי הים בחצי האי ואלדס, הקרחונים בפטגוניה והרחובות ההומים של העיר הבירה, בואנוס איירס. ארגנטינה היא תרבות עשירה של אוכל ומוזיקה, כדורגל, ריקוד וספרות. לא קל להקיף את כל מה שהיא מציעה ואת זאת מנסה לעשות ההרצאה על תרבות ארגנטינה מהאינדיאנים ועד הכדורגל.

זאת הרצאת העשרה בליווי מצגת, עם סרטונים ותמונות, עם מוזיקה וסיפורים אישיים שלי לצד ידע היסטורי ותרבותי רב. הרצאה הלוקחת אותנו, בשפה בהירה ומובנת לכל קהל וכל אדם, להכיר את ארגנטינה. היא מטיילת איתנו לאורך תולדות ארגנטינה מימי האינדיאנים ועד ימי ליונל מסי. מסיירת לאורך המדינה הענקית, מגבול בוליביה בצפון ועד גבול אנטרטיקה בדרום.

ההרצאה על תרבות ארגנטינה מהאינדיאנים ועד הכדורגל לוקחת אותנו אל כל אלה על מנת להכיר את מלוא ההיקף של תרבות ארגנטינה. על מנת להבין את ארגנטינה, המדינה התוססת, החושנית והמפתיעה.

טל רשף.


 

מה יש בהרצאה?

טל רשף הרצאה מצגת