אמריקה הלטינית – להבין ולהצליח. כלים להצלחה במדינות אמריקה הלטינית, כלים לפעול נכון באמל"ט.זה עולם שונה מאוד מבחינה תרבותית, מבחינה עסקית, מבחינה כלכלית. נדרשת הבנה שלו על מנת לפעול בו נכון ולהצליח. נשרשת הבנה ספציפית למדינה בה תפעלו כדי להבין אותה ולפעול בה בהצלחה.

מול אילו מדינות באמריקה הלטינית אתם פועלים? איזה מידע אודותיהן יסייע לכם לפעול מולן באפקטיביות ולחדור לשוק בהצלחה? הכלכלה, הקוד העסקי והתרבות המקומית חשובים להבנת הדרך שבה הן חושבות ופועלות, והדרך לפעול מולן ביעילות. שיווק, פיתוח עסקי, משא ומתן וניהול עובדים במדינות אמריקה הלטינית מחייבים הבנה שלהן. נדרשים כלים להצלחה מול מדינות אמריקה הלטינית וזאת המומחיות שלי.

הידע שצברתי והניסיון שלי בניתוח כלכלות ושווקים ובפעילות מול אמל"ט עומדים לשירותכם על מנת לקבל כלים להבין ולהצליח באמל"ט, מדינות אמריקה הלטינית. סדנאות, הרצאות, יעוץ ואימון מנהלים כדי להימנע מקשיים שבהם חברות אחרות נתקלות, ולהגיע לתוצאות טובות. צרו אתי קשר לקבלת הבנה וכלים הדרושים כדי לפעול ביעילות באמריקה הלטינית. טל רשף.

להבין את אמל"ט, לפעול נכון באמל"ט

את התרבות של האנשים שתפגשו באמריקה הלטינית עיצבו תקופות של דיקטטורה ותקופות של דמוקרטיה. היום הן נעות בין ממשלות ימין לממשלות של שמאל. יש בחברה שלפניכן קיטוב בין חלקים של החברה. קיימת הערצה להצלחה של ארה"ב ואיתה גם איבה כלפיה.

את אלה חיוני להכיר ולהבין. חשוב במיוחד להבין במה הם משפיעים על דרך החשיבה ועל ההתנהגות על מנת להיערך לכך. כיצד צרו הכין את הנאשים שלכם למציאות הלטינית ולקבל כלים להצלחה מולה?

יש מקרים בהם ניתן לעשות זאת בהרצאות. לעתים זה צריך להיעשות בהכשרה סדנאית. אולי נחוצים מפגשי יעוץ, למנהל נתון או להנהלה. יתכן וכדאי לקיים אימון מנהלים למנהל או לאדם הנשלח לרילוקיישן.

צרו אתי קשר. אקשיב לכם, אשאל שאלות ואנסה להבין את האילוצים והמטרות שלכם. על גבי אלה נוכל לגבש את הדרך הנכונה להעניק לאנשים שלכם כלים להצלחה במדינות אמריקה הלטינית, כלים לפעול נכון באמל"ט.

אמריקה הלטינית
עוני קובה בננות אופניים
חויאר מיליי הנשיא הנבחר של ארגנטינה
הרצאה תרבות מקסיקו
ברזיל לואיז אינסיו דה סילבה נשיא
קולומביה בוגוטה אנשים דגל
עוני אמריקה הלטינית
צ'ילה אמלט אמריקה הלטינית סנטיאגו
אקוודור וירוס