כלים להצלחה במדינות אמריקה הלטינית, כלים לפעול נכון באמל"ט. מול אילו מדינות באמריקה הלטינית אתם פועלים? איזה מידע אודותיהן יסייע לכם לפעול מולן באפקטיביות ולחדור לשוק בהצלחה? הכלכלה, הקוד העסקי והתרבות המקומית חשובים להבנת הדרך שבה הן חושבות ופועלות, והדרך לפעול מולן ביעילות. שיווק, פיתוח עסקי, משא ומתן וניהול עובדים במדינות אמריקה הלטינית מחייבים הבנה שלהן. נדרשים כלים להצלחה מול מדינות אמריקה הלטינית וזאת המומחיות שלי.

הידע שצברתי והניסיון שלי בניתוח כלכלות ושווקים ובפעילות מול אמל"ט עומדים לשירותכם על מנת לקבל כלים לפעול מול מדינות אלו בהצלחה. סדנאות, הרצאות, יעוץ ואימון מנהלים כדי להימנע מקשיים שבהם חברות אחרות נתקלות, ולהגיע לתוצאות טובות. צרו אתי קשר לקבלת הבנה וכלים הדרושים כדי לפעול ביעילות באמריקה הלטינית. טל רשף.

המרחב הלטיני

אמריקה הלטינית היא מרחב עצום שבו עשרות מדינות שונות זו מזו אבל נושאות מאפיינים משותפים. מדינות קטנות כמו אקוודור וגואטמלה ומדינות ענק כמו ברזיל ומקסיקו. מדינות מבוססות כמו אורוגוואי וצ'ילה, ומדינות נחשלות כמו קובה וניקרגואה. כולן, על ההבדלים ביניהן, הן חלק מהמרחב הלטיני ויש דברים שצריך להיערך לקראתם על מנת לקבל כלים להצלחה בהן. כלים להצלחה במדינות אמריקה הלטינית, כלים לפעול נכון באמל"ט.

אמריקה הלטינית הוא מרחב מתוח מדרום לארה"ב. יש לו גישה לשני אוקיינוסים משני צדדיו. האטלנטי והשקט. המדינות קרובות לשוק האמריקאי, מצד אחד, והגישה שלהן לאוקיינוסים מאפשרת להן סחר ימי נוח עם מזרח אסיה ועם מערב אירופה.

האזור הגדול הזה בעל שטחי חקלאות רחבים במגוון אקלימים המאפשרים גידולים שונים. בקר ותבואות בארגנטינה, פירות, קפה וסוכר במדינות הטרופיות. יש גם מחצבים רבים, כולל דלקים פוסיליים, מתכות יקרות ומתכות תעשייתיות.

הפוטנציאל, כפי שניתן לראות, הוא גדול. חשוב לבחון כל מדינת יעד ולהכיר את הפוטנציאל שלה, היכולות שלה והדרך בה יש לפעול בה. יש מדינות עם גישה עוינת לישראל ואחרות מאוד פרו ישראליות. זה משמעותי לפעילות מול. אחדות מהמדינות חתומות על הסכמי סחר עם ישראל, ביחידות אן במסגרת קבוצה. גם לכך יש חשיבות גדולה.

התרבות

מעל לכל, מה שמאפיין את האזור על ההבדלים הפנימיים שלו הוא קודם כל אותו דבר שמתואר כ"תרבות לטינית". מדובר בדרך החשיבה וההתנהלות במרחב זה, על ההבדלים בין מדינותיו. זאת תרבות שהתפתחה מתוך התרבות הספרדית והפורטוגלית של הכובשים האירופאים. תרבות שמתפתחת במקור על בסיס החינוך הקתולי. היום הוא כבר הולך ונעלם אך הוא עיצב את המחשבה כאן במשך דורות.

על גבי מקורות אלו התפתחו כלכלות של שכבות חברתיות. כלכלות של אחוזות גדולות ואחריהן של חברות גדולות. מרכזים שיוצרים במרבית המדינות שכבה צרה של בעלי הון וקיטוב חברתי. חיוני להכיר ולהבין זאת.

את התרבות של האנשים שתפגשו באמריקה הלטינית עיצבו תקופות של דיקטטורה ותקופות של דמוקרטיה. היום הן נעות בין ממשלות ימין לממשלות של שמאל. יש בחברה שלפניכן קיטוב בין חלקים של החברה. קיימת הערצה להצלחה של ארה"ב ואיתה גם איבה כלפיה.

את אלה חיוני להכיר ולהבין. חשוב במיוחד להבין במה הם משפיעים על דרך החשיבה ועל ההתנהגות על מנת להיערך לכך. כיצד צרו הכין את הנאשים שלכם למציאות הלטינית ולקבל כלים להצלחה מולה?

יש מקרים בהם ניתן לעשות זאת בהרצאות. לעתים זה צריך להיעשות בהכשרה סדנאית. אולי נחוצים מפגשי יעוץ, למנהל נתון או להנהלה. יתכן וכדאי לקיים אימון מנהלים למנהל או לאדם הנשלח לרילוקיישן.

צרו אתי קשר. אקשיב לכם, אשאל שאלות ואנסה להבין את האילוצים והמטרות שלכם. על גבי אלה נוכל לגבש את הדרך הנכונה להעניק לאנשים שלכם כלים להצלחה במדינות אמריקה הלטינית, כלים לפעול נכון באמל"ט.

אמריקה הלטינית
עוני קובה בננות אופניים
חויאר מיליי הנשיא הנבחר של ארגנטינה
הרצאה תרבות מקסיקו
ברזיל לואיז אינסיו דה סילבה נשיא
קולומביה בוגוטה אנשים דגל
עוני אמריקה הלטינית
צ'ילה אמלט אמריקה הלטינית סנטיאגו
אקוודור וירוס