הרצאה על המנהיג המקדוני, המצביא, האינטלקטואל, האדם

הרצאה על המנהיג המקדוני, המצביא, האינטלקטואל, האדם. אלכסנדר הגדול ממקדוניה שכבש את המזרח התיכון, את פרס ומערב הודו. הרצאה על אלכסנדר מוקדון, האיש, המנהיג והרקע של תקופתו שממנו צמח. הגאון הצבאי שלא הפסיד באף קרב, ומת בגיל צעיר. מה היה עולה בגורלו של העולם אילו המשיך לחיות?  צרו אתי קשר והזמינו אליכם הרצאה מרתקת.

מי היה אלכסנדר מוקדון, האדם שמאחורי הזוהר וההישגים? זאת הרצאה מרתקת המתאימה לחוגי בית ולחברות כהרצאת העשרה, בליווי מצגת. הרצאת העשרה מתוך הרקע שלי במחקר היסטורי בסורבון ובאוניברסיטת תל אביב, בליווי מצגת עם סיפורים וידע רב לאורך חייו של האיש.

הרצאה החוקרת את הצלחותיו הכבירות, את הרקע שממנו צמח והופיע על בימת ההיסטוריה, המקורות של הגאונות שלו והאמביציה שלו שלא ידעה גבולות, והמבנה המיוחד של האישיות והמחשבה שלו. טל רשף

זאת הרצאת העשרה על אלכסנדר הגדול המציגה בפנינו את האהבות שלו, האישיות שלו, הגאונות שלו. את המקורות לדחף הבלתי נלאה שלו לנצח ולכבוש ואת הדרך המפתיעה והיחודית בה עשה את כל אלה. היא גם ממשיכה הלאה לאורך ההיסטוריה על מנת לפגוש את תוצאות מעשיו לטווח ארוך והדרך בה הם שינו ועיצבו את העולם עד ימינו.


 

אודותי

טל רשף הרצאה