גאנה? דרום אפריקה? אתיופיה? רואנדה? מה היעד שלכם? מה הכלים להבין ולפעול בהצלחה במדינות אפריקה שלהם אתם זקוקים? באפריקה אוכלוסיות גדולות, נגישות לאוקיינוסים, קירבה לאירופה ואסיה, מחצבים חיוניים, אוכלוסיה צעירה, עלויות נמוכות, וצמיחה כלכלית מהירה. לצד זאת יש בה תרבויות ייחודיות עם דרך משלהן לפעול עסקית ועם רגישויות שיש לקחת בחשבון, צריך כלים להצלחה בשיווק ובפיתוח עסקי באפריקה.

צריך להכיר את הפרטים, להכיר את היבשת ואת האנשים החיים בה ולהיערך נכון על מנת להצליח בשיווק באפריקה ופיתוח עסקי באפריקה. אני מציע לכם הבנה וכלים על בסיס הניסיון שלי והידע שלי כדי להבין ולפעול בהצלחה במדינות אפריקה, להביא תוצאות . הרצאות? סדנאות? יעוץ? אימון מנהלים? כלים להבין ולפעול בהצלחה במדינות אפריקה. גללו למטה, בחרו מה שנחוץ לכם וצרו אתי קשר. שמי טל רשף ואני לשירותכם.

יבשת של ריבוי אפשרויות

שיווק באפריקה, פיתוח עסקי באפריקה. זאת יבשת ענקית עם 54 מדינות ו-1.2 מיליארד איש. הכל שם בהיקפים רחבים. שטחים עצומים, מחצבים, כוח אדם צעיר וצמא להזדמנויות. כן, היא מפגרת מאחורי היבשות האחרות בטכנולוגיה, השכלה ותמ"ג. האם זאת בעיה או שזאת הזדמנות? תלוי מה אתם מחפשים. לשם כך אני מציע לכם את הכלים להבין ולפעול בהצלחה במדינות אפריקה.

יבשת אפריקה נותנת הזדמנויות ביד רחבה. הזדמנויות שצריך לדעת כיצד לממש אותן והיכן לממש אותן. חיוני להבדיל בין המדינות ולאתר את זאת שבה עדיף לכם לפעול. לדעת כיצד לנצל את היתרונות שהאיחוד האפריקאי שבדרך יתן לכם, לבדוק אם ניתן לגייס לטובת הפעילות שלכם סיוע מהגופים הבילאומיים התורמים לאפריקה. צריך, במקרה כזה, לדעת כיצד לפנות אליהם.

אתיופיה? גאנה? דרום אפריקה? ניגריה? חוף השנהב? לפני בחירת מדינת היעד חיוני לברר וללמוד את יכולת התשלום שלה, הצרכים שלה, היציבות השלטונית. דברים רבים חיוני לקחת בחשבון על מנת לפעול בבטחה וביעילות באפריקה. חשוב גם להכיר את התרבות המקומית על מנת לדעת כיצד להתנהל ולקדם את הפעילות שלכם שם. פיתוח עסקי, שיווק, יצור מקומי, יבוא. כל אלה הם הכלים להבין ולפעול בהצלחה במדינות אפריקה.

אני כאן על מנת ללוות אתכם בדרך להצלחה במדינות אפריקה. מה תצטרכו? זה יכול להיות איסוף מידע מקדים לפני פעילות לצורך קבלת החלטות. הרצאת היכרות, הכשרת העובדים שלכם לפעילות יעילה מול אפריקה. אולי יש לכם צורך ביעוץ בצמתי החלטה או אולי הכנה של המנהל הנוסע לשם לרילוקיישן.

אני לשירותכם. אשמח לחשוב איתכם, עם הניסיון והידע שאני מביא אתי ולתת לכם ולעובדים שלכם את מה שנחוץ לכם להצלחה באפריקה. שמי טל רשף ואני לשירותכם.

יואן סין מטבע כסף
חוב לאומי שואב אבק דולארים
זימבבואה עוני קשיים
יצוא ישראלי
דרום אפריקה עוני קשיים
הסכם סחר חופשי אפריקאי
אפריקה אישה עובדת בשדה פיגור טכנולוגי
אתיופיה תרבות אישה בגד קפה
אפריקה נמיביה חולות