להבין את אפריקה, להצליח באפריקה

גאנה? דרום אפריקה? אתיופיה? רואנדה? מה היעד שלכם? מה הכלים להבין ולפעול בהצלחה במדינות אפריקה שלהם אתם זקוקים? באפריקה אוכלוסיות גדולות, נגישות לאוקיינוסים, קירבה לאירופה ואסיה, מחצבים חיוניים, אוכלוסיה צעירה, עלויות נמוכות, וצמיחה כלכלית מהירה. לצד זאת יש בה תרבויות ייחודיות עם דרך משלהן לפעול עסקית ועם רגישויות שיש לקחת בחשבון, צריך כלים להצלחה בשיווק ובפיתוח עסקי באפריקה.

צריך להכיר את הפרטים, להכיר את היבשת ואת האנשים החיים בה ולהיערך נכון על מנת להצליח בשיווק באפריקה ופיתוח עסקי באפריקה. אני מציע לכם הבנה וכלים על בסיס הניסיון שלי והידע שלי כדי להבין ולפעול בהצלחה במדינות אפריקה, להביא תוצאות. הרצאות? סדנאות? יעוץ? אימון מנהלים? כלים להבין ולפעול בהצלחה במדינות אפריקה. גללו למטה, בחרו מה שנחוץ לכם וצרו אתי קשר. שמי טל רשף ואני לשירותכם.

ריבוי הפרמטרים

באפריקה למעלה מ-50 מדינות ומאות שבטים, ויש מקומות שבהם ההבנה של השבט חשובה יותר מאשר של המדינה. יש בה דתות רבות, חלקן לא מוכרות היטב במערב, שפות שונות, קבוצות ומסורות שמשפיעות על הדרך אל ליבו של האדם שלו אנו ניצבים. את כל אלה חיוני להכיר על מנת להעלות את הסיכוי שנצליח.

בקרב מדינות אטפריקה יש העוינות את ישראל, האוהדות אותה ויש גם דרגות ביניים. יש משקעים מן העבר שחלקם יכוטל לסייע לפעילות של החברה הישראלית, כמו למשל האיבה כלפי המדינות האירופאיות הקולוניאליסטיות. מצד שני יש מדינות שיש להן קושי עם ישראל, בגלל האיסלם ובגלל סיבות אחרות. איך מצליחים מול מדינות כאלה? כן, יש כלים לעשות זאת.

אני כאן על מנת ללוות אתכם בדרך להצלחה במדינות אפריקה. מה תצטרכו? זה יכול להיות איסוף מידע מקדים לפני פעילות לצורך קבלת החלטות. הרצאת היכרות, הכשרת העובדים שלכם לפעילות יעילה מול אפריקה. אולי יש לכם צורך ביעוץ בצמתי החלטה או אולי הכנה של המנהל הנוסע לשם לרילוקיישן.

אני לשירותכם. אשמח לחשוב איתכם, עם הניסיון והידע שאני מביא אתי ולתת לכם ולעובדים שלכם את מה שנחוץ לכם להצלחה באפריקה. שמי טל רשף ואני לשירותכם.

יואן סין מטבע כסף
חוב לאומי שואב אבק דולארים
זימבבואה עוני קשיים
יצוא ישראלי
דרום אפריקה עוני קשיים
הסכם סחר חופשי אפריקאי
אפריקה אישה עובדת בשדה פיגור טכנולוגי
אתיופיה תרבות אישה בגד קפה
אפריקה נמיביה חולות