הכנה לרילוקיישן למנהל ולמשפחתו

הכנה לנחיתה רכה, הכנה לרילוקיישן מוצלח מחייבים הבנה והכנה נכונה. המנהל שלכם העומד להישלח לגור בחו"ל זקוק ליעוץ רילוקיישן וליווי שיכינו אותו להתגברות על פערי התרבות. הליווי שיקבל ממני יכין אותו להשתלבות מהירה בסביבת העבודה השונה ממה שהכיר. ליווי לקראת התאקלמות מהירה של המשפחה בחברה ובחיי היומיום.

עברתי לראשונה רילוקיישן עם המשפחה שלי לארגנטינה כאשר הייתי ילד. עשיתי זאת פעם כמבוגר לצרפת ובלגיה. ליויתי עשרות מנהלים ומנהלות לרילוקיישן למדינות רבות בעולם ויצת לחברות כיצד להיערך לרילושקיישן יעיל ובטוח. אני מכיר זאת לעומק מכל הזוויות והידע והניסיון שלי עומדים לשירותכם.

בין אם מדובר ברילוקיישן מטעם העבודה, נוודות דיגיטלית או חיפוש עבודה בחו"ל, אני מציע לכם הבנה וכלים לעשות זאת נכון ומתוך הבנת עומק שמביאה תוצאות על בסיס הניסיון שלי והידע שלי. גללו למטה, בחרו מה שנחוץ לכם וצרו אתי קשר. אני טל רשף ואני לשירותכם.

 

הכנה לרילוקיישן למנהל ולמשפחתו או מעבר לעבוד כנווד דיגיטלי. היא מתבצעת בסדרה קצרה של מפגשים, עם המנהל או עם בן בת זוג. נותנת הבנה של התרבות במדינת היעד, הבנה שמונעת תחושת זרות. האימון מעניק יכולת להיערך לשינוי הצפוי, לסדר את הפרטים המשמעותיים לאותו אדם, לאותו זוג, ולגרום לשהות המתוכננת להיות פוריה ומוצלחת. הן מבחינת העבודה והן מהבחינה האישית.

האימון מנהלים לנחיתה רכה והצלחה ברילוקיישן בעולם מעניק כלים להיות יעיל בפעילות המתוכננת. יעילות מתוך הבנה של התרבות המקומית וקוד הפעילות בה במקום העבודה. לצידם כלים לבנות ציפיות ריאליות ולבנות את הביחד של הנוסעים בדרך הטובה ביותר, תוך ניצול של מה שהמדינה תיתן ותאפשר להם. שמי טל רשף ואני לשירותכם.


 

 

 

פרסומים

לפירסומים נוספים

אודות טל רשף

טל רשף הרצאה