הכנת המנהל לפעילות מול שווקי העולם

OJT, הכנת המנהל לפעילות מול שווקי העולם. לאפשר למנהל שנכנס לפעילות ושזקוק לכלים להכיר ולהבין את מדינת היעד שמולו ואת הדרכים לפעול מולה ביעילות. הוא זקוק ל-On the Job Training: הכשרה של מנהל לפעילות גלובלית מביאת תוצאות. אימון המנהלים יכול להתקיים במספר מפגשים במשרד, בבית קפה או בתקשורת מרחוק.

הוא מציג בפניו את היחוד שבמדינה שמולה יפעל, הרגישויות, האתגרים  והדרכים למנוע מכשולים בכניסה לפעילות, לאתר הזדמנויות ולמקסם תוצאות. האימון מבוסס על הרקע שלי במחקר היסטורי בסורבון ובאוניברסיטת תל אביב. צרו אתי קשר, באימייל או באלפון, תנו לי את הפרטים ותקבלו באותו יום הצעת מחיר ותוכנית מפגשים מלאה.שמי טל רשף ואני לשירותכם.

 

OJT, אימון מנהלים להצלחה מול שווקים ותרבויות בעולם. אני מעביר הכשרות OJT למנהלים כבר שנים רבות בחברות שונות. הכשרתי מנהלים לפעילות מול סין ומול אמריקה הלטינית, מול הודו ומול מערב אירופה ויש עוד. יש הכשרות המתמקדות בניהול עובדים מקומיים, אחרות מתמקדות בבניית מערך שיווק המותאים לשוק היעד. גם היו מקרים של מיקוד ההכשרה בבניית Joint venture או בניהול פעילות בתחום היהלומים. כל מקרה תפור בהתאם לצרכי החברה, המנהל והמשימות.

ההכשרה מועברת פנים אל פנים או בחיבור מרחוק. היא ניתנת על בסיס הידע והניסיון שצברתי לאורך השנים. לאורך המפגשים אכיר לו את המדינה על מאפייניה העסקיים והכלכליים, את האופן בו אנשים בה חושבים וחיים, הרגישויות שלהם והדרך בה הם פועלים. נתרגם את כל אלה למשימות שניצבות מולו ולכללי עשה ואל תעשה. נבנה סביב כל אלה תוכנית פעולה מוכוונת תוצאות.

צרו קשר. שמי טל רשף ואני לשירותכם.


 

 

 

אימון לקראת ניהול פס יצור בסין

אימון לקראת ניהול פס יצור בסין

אימון לפיתוח עסקי מול מדינות אמריקה הלטינית

אימון לפיתוח עסקי מול אמריקה הלטינית

אימון לניהול השיווק והמכירות בהודו

אימון לניהול השיווק והמכירות בהודו

פרסומים

לפירסומים נוספים

לקוחות ממליצים