הכנת המנהל לפעילות מול שווקי העולם

OJT, הכנת המנהל לפעילות מול שווקי העולם. המנהל שנכנס לפעילות ושזקוק לכלים להכיר ולהבין את מדינת היעד שמולו ואת הדרכים לפעול מולה ביעילות. הוא זקוק ל-On the Job Training: הכשרה של מנהל לפעילות גלובלית מביאת תוצאות. אימון המנהלים מתקיים במספר מפגשים במשרד, בבית קפה או בתקשורת מרחוק.

הוא מציג בפניו את היחוד שבמדינה שמולה יפעל, הרגישויות, האתגרים  והדרכים למנוע מכשולים בכניסה לפעילות, לאתר הזדמנויות ולמקסם תוצאות. האימון מבוסס על הרקע שלי במחקר היסטורי בסורבון ובאוניברסיטת תל אביב. צרו אתי קשר, באימייל או באלפון, תנו לי את הפרטים ותקבלו באותו יום הצעת מחיר ותוכנית מפגשים מלאה.שמי טל רשף ואני לשירותכם.

הכשרה להתאמה למאפייני מדינת היעד

מנהל או מנהלת הנכנסים לפעילות מול מדינה או אזור בעולם עומדים לפגוש, לצד תחום העבודה שבו הם שולטים, גם את המאפיינים של הפעילות באזור זה בעולם. לפגוש חשיבה יחודית ודרך התנהלות יחודית למקום זה, מה שמוגדר כתרבות המקומית. הוא ידרש להבנה של אנשים שהחשיבה שלהם שונה משלו והם מבטאים את עצמם אחרת. זה יהיה נחוץ על מנת להצליח להגיע אל ליבם, אל כיסם, להרגיע חרדות שלהם, ליצור בהם עיניין. כל אחת מהמטרות הללו מחייבת הבנה בין תרבותית. הבנה של הסביבה העסקית והכלכלית המקומית ושל הדרך המקומית לחשוב ולפעול.

OJT, אימון מנהלים להצלחה מול שווקים ותרבויות בעולם, נותן לאותו מנהל את הכלים להצליח בכך. זאת סידרה של מספר מפגשים בהם הוא יקבל את המידע הנחוץ לו על מנת להבין את האנשים שמולו, את הארגונים שמולו, את המדינה שמולו. מידע אודות הקוד העסקי, הכלכלה והתרבות שמאפיינים אזור זה. מדובר במידע שיאפשר לו לנהל עובדים מקומיים, לנהל שם משא ומתן, לשווק, לבצע פיתוח עסקי או כל משימה אחרת שמחכה לו. זה יאפשר לו לפעול בתפקיד החדש שלו בדרך המותאמת ליעד שלפניו, לעשות לוקליזציה. לבצע התאמה ולהיות יעיל יותר.

הכשרות OJT למנהלים אני מעביר כבר שנים רבות בחברות שונות. הכשרתי מנהלים לפעילות מול סין ומול אמריקה הלטינית, מול הודו ומול מערב אירופה ויש עוד. ההכשרה מועברת על בסיס הידע והניסיון שצברתי לאורך השנים. לאורך המפגשים אכיר לו את המדינה על מאפייניה העסקיים והכלכליים, את האופן בו אנשים בה חושבים וחיים. נתרגם את כל אלה למשימות שניצבות מולו ולכללי עשה ואל תעשה.

צרו קשר. שמי טל רשף ואני לשירותכם.


 

 

 

אימון לקראת ניהול פס יצור בסין

אימון לקראת ניהול פס יצור בסין

אימון לפיתוח עסקי מול מדינות אמריקה הלטינית

אימון לפיתוח עסקי מול אמריקה הלטינית

אימון לניהול השיווק והמכירות בהודו

אימון לניהול השיווק והמכירות בהודו

פרסומים

לפירסומים נוספים

לקוחות ממליצים