סדרות הרצאות העשרה אודות תרבויות והיסטוריה

קורסים אודות תרבויות, היסטוריה, מנהיגים, ערים ועסקים. מדובר בסדרות של הרצאות העשרה או קורסים, מקורס של חודש או חודשיים ועד קורס שנתי, קורסים המקיפים תחום נתון במספר מפגשים. הרצאות מרתקות מתוך הרקע שלי במחקר היסטורי בסורבון ובאוניברסיטת תל אביב בליווי מצגות, סיפורים וידע רב. מפגשים בהם אני חולק את הידע שרכשתי בלימודים ובמחקר, בנדודים בעולם ועשרות שנותיי שבהן אני חוקר ולומד.

כל מפגש הוא הרצאת העשרה מרתקת בת 90 דקות, מתאימה לחוגי בית ואף לחברות המעוניינות בהרצאות העשרה לעובדים. הרצאה המתארת את נושא הקורס בליווי מצגת, סיפורים וידע רב. מההקדמה והיכרות עם התחום, דרך הנושאים השונים ועד המפגש המסכם המציד את התובנות העולות מהמפגשים.

לקבלת פירוט של התכנים, שמיעה על הרצאות עסקיות נוספות או לכל אפשרות אחרת צרו אתי קשר. שמי טל רשף ואני לשירותכם.

להכיר את היריעה הרחבה

קורסים אודות תרבויות, היסטוריה, מנהיגים, ערים ועסקים מאפשרים הצגה רחבה של תחום בפני המשתתפים. בין אם זה קורס על אחת מתרבויות העולם, קורס על תולדות האדם או כל נושא אחר מעולם ההיסטוריה, או סדרת מפגשים בנושא ערים בעולם, מהיגים לאורך ההיסטוריה. יש עוד. אשמח לשוחח איתכם ולהציע אפשרויות.

סדרת הרצאות, בשונה מהרצאה יחידה, תוכל לפרוש את הנושא על פני שורה של מפגשים, לתת לצד הנושא גם את הרקע, להיכנס לנקודות ספציפיות ולהעמיק בנושאי מישנה. זה היתרון של קורס, או סידת הרצאות. היא תתחיל מהרצאת פתיחה הנותנת את הרקע והבנת התחום, תיכנס במפגשים הבאים לתחומים השונים, ותסיים במפגש מסיים שיציג את מלוא התמונה.

כך, בתור דוגמה, קורס בנושא מנהיגים. ממפגש בנושא מנהיגות ומה הוא מנהיג, דרך מפגשים המוקדשים לצ'רצ'יל, ג'נגיס חאן, בן גוריון ומאו. ותסיים במפגש האוסף את כל אלה על מנת לראות מה ניתן ללמוד ממבט על מנהיגים שונים במדינות שונות לאורך השנים. כך, במתכונת הזאת, ניתן להעביר סדרת הרצאות על ערים מרתקות או על דתות ואמונות בעולם.

בתוך קורסים אודות תרבויות, היסטוריה, מנהיגים, ערים ועסקים כל מפגש הוא הרצאה בפני עצמה. הוא מלווה במצגת, בסרטונים, בידע היסטורי ותרבותי רב, בתמונות בסיפורים. כל הרצאה בסידרה מציגה את התחום שלה בשפה פשוטה וניתנת להבנה לכל קהל וכל אדם, לצד הצגת העומק והמורכבות של התחום. צרו קשר ואשמח לתת  דוגמאות. שמי טל רשף ואני לשירותכם.

הנה כמה דוגמאות, כאן בהמשך הדף:

קטגוריות נוספות של הרצאות

אודות טל רשף