כלים לשיווק ולפיתוח עסקי מוצלחים במיאנמר

אילו כלים  נחוצים לכם לטובת שיווק ופיתוח עסקי מוצלחים במיאנמר? מיאנמר נהנית מקירבה לשווקים מפותחים, חברות ב-ASEAN ועלויות יצור נמוכות . כשיתייצב וישתפר המצב הפוליטי בה היא תזנק קדימה. לצד זאת במיאנמר תרבות עסקית יחודית, מורשת של בודהיזם, חלוקת סמכויות בין גופי ממשל שונים ומורשת של שלטון בריטי ואחריו שלטון צבאי. כדי להצליח במיאנמר חיוני להבין אותה ולפעול בדרך המותאמת אליה כדי להשתלב בה ולהצליח.

יעוץ, הרצאות, סדנאות, אימון מנהלים. אני מציע לכם הבנה וכלים לעשות זאת נכון ומתוך הבנת עומק שמביאה תוצאות על בסיס הניסיון שלי והידע שלי. גללו למטה, בחרו מה שנחוץ לכם וצרו אתי קשר.

 

מיאנמר נהנית מנמלי מים עמוקים באוקינוס ההודי וגישה יבשתית קלה לים סין הדרומי וממנו לאוקינוס השקט. חלק גדול מהאוכלוסיה שלה  דובר אנגלית טובה. היא חברה בארגון ה-ASEAN, מה שפותח לה שווקים נרחבים. המדינה קרובה לשווקי הודו ומדינות דרום מזרח אסיה. הקמת קוי יצור במיאנמר תאפשר יצור זול ויצוא נרחב, ועקב כך תשואה גבוהה על ההשקעה. בסיס טוב לשיווק, לפיתוח עסקי, לעסקים מוצלחים.

יש לה גם צרכים גדולים שיבואו לידי ביטוי ברגע ההוא. היא תזדקק לפיתוח התשתיות שלה בכל תחום, מתחבורה, דרך מים ועד קוים סלולריים. מה תוכלו להציע לה? עד כמה אתם ערוכים להיכרות ופעילות מול דרך ההתנהלות היחודית שלה והקוד העסקי המקובל בה? אשמח ללוות אתכם בכניסה למיאנמר, בהכשרת עובדים, ביעוץ, בהכנת מנהלים לרילוקיישן, ובכלל בכל דבר שיהיה נחוץ.

לשירותים נוספים לפעילות מול מיאנמר

פרסומים

לפירסומים נוספים

אודות טל רשף

טל רשף הרצאה