כלים להבין, להיכנס ולפעול ביעילות בוייטנאם

אילו כלים נחוצים לכם כדי להבין, להיכנס ולפעול ביעילות בוייטנאם? מה נחוץ לכם על מנת להבין אותה, לפעול בדרך המותאמת אליה ולהגיע לתוצאות? וייטנאם היא כלכלה המתפתחת במהירות, מוגדרת כ"סין הבאה", עם עלויות נמוכות ותמיכה מסיבית של הממשל.

הכלכלה בה מנוהלת בידי המפלגה השלטת המקדמת את מה שנדרש לחברות זרות ומציעה הזדמנויות ביצוא וביבוא ותשתיות הזקוקות לפיתוח. וייטנאם גם מתנהלת באופן יחודי בגלל אלה ובגלל התרבות היחודית לה, וצריך לקחת זאת בחשבון ולהיערך על מנת לפעול בה ביעילות ולהגיע לתוצאות. אני מציע לכם הבנה וכלים לעשות זאת נכון ומתוך הבנת עומק שמביאה תוצאות על בסיס הניסיון שלי והידע שלי.

גללו למטה, בחרו מה שנחוץ לכם וצרו אתי קשר.

 

בוייטנאם אפשרויות רבות ליזם ולחברה הישראלית. היא זקוקה לידע חקלאי למודרניזציה של הכפר הוייטנאמי. יש בה היקוש לטכנולוגיות יצור לתעשייה הצומחת. ידע בתחום הבטחוני על רקע המתיחות המתמדת מול סין. צורך בטכנולוגיות מתקדמות לתשתיות, ובעיקר תשתיות תקשורת. היא מחפשת פיתוח של החקר המדעי.

מה אתם שואפים לעשות בוייטנאם? מה תצרכו לשם כך? אני לשירותכם בהרצאות, סדנאות, הכנה של מנהלים לרילוקיישן, יעוץ או כל שירות אחר שלו תזדקקו בשביל שיווק בוייטנאם ופיתוח עסקי בוייטנאם.


 

לשירותים נוספים לפעילות מול וייטנאם

פרסומים

לפירסומים נוספים

אודות טל רשף

טל רשף הרצאה