כלים להבין, להיכנס ולפעול ביעילות בוייטנאם

אילו כלים נחוצים לכם כדי להבין, להיכנס ולפעול ביעילות בוייטנאם? מה נחוץ לכם על מנת להבין אותה, לפעול בדרך המותאמת אליה ולהגיע לתוצאות? וייטנאם היא כלכלה המתפתחת במהירות, מוגדרת כ"סין הבאה", עם עלויות נמוכות ותמיכה מסיבית של הממשל.

הכלכלה בה מנוהלת בידי המפלגה השלטת המקדמת את מה שנדרש לחברות זרות ומציעה הזדמנויות ביצוא וביבוא ותשתיות הזקוקות לפיתוח. וייטנאם גם מתנהלת באופן יחודי בגלל אלה ובגלל התרבות היחודית לה, וצריך לקחת זאת בחשבון ולהיערך על מנת לפעול בה ביעילות ולהגיע לתוצאות. אני מציע לכם הבנה וכלים לעשות זאת נכון ומתוך הבנת עומק שמביאה תוצאות על בסיס הניסיון שלי והידע שלי.

גללו למטה, בחרו מה שנחוץ לכם וצרו אתי קשר.

הפוטנציאל והאתגרים

וייטנאם מוגדרת בידי אנליסטים רבים כמדינה בעלת צפי ההתפתחות הכלכלית המרשים ביותר, יש הקוראים לה "הסין הבאה" ולא במקרה. זאת מדינה ריכוזית אשר, בניגוד לסין, שומרת על יחסית בינלאומיים תקינים עם מדינות המערב השונות. יש בה נפט, יש בה פחם, יש לה חופים ארוכים עם אתרי תיירות מרשימים ונמלי מים עמוקים. היא חברה בארגון ASEAN, מה שפותח בפניה את כל שוקי דרום מזרח אסיה, וגם בברית ה-CPTPP המחברת אותה אל שוקי יעד והשקעות מהצד השני של האוקינוס.

כן, הפוטנציאל עצום לשיווק בוייטנאם ופיתוח עסקי בוייטנאם. המדינה מפתחת אותו בדרך מתוכננת הלומדת מהניסיון של סין, גם מניסיון ההצלחות שלה וגם מניסיון הכישלונות שלה. היא מנוהלת על ידי תוכניות ממשל ארוכות טווח. וייטנאם מקצה משאבים והקלות לתחומים שאותם היא בחרה לפתח. לצד אלה היא נמנעת מלהיכנס לקונפליקטים הרסניים עם מדינות זרות, ושומרת על איזונים ובלמים במערכת המשטר שלה כדי למנוע עליה של שלטון ריכוזי מדי.

כל אלה, יחד עם עלויות נמוכות וצפי צמיחה כלכלית מהירה, מעלים את הפוטנציאל שלה. פוטנציאל בתחומי היצור התעשייתי בה, במיוחד כאשר אלה קוי יצור הנהנים מתמיכה ממשלתית. אפשרויות נרחבות בתחומי החקלאות השונים, כולל חקלאות ימית ויבשתית. אפשרויות של יצוא אליה בתחומים להם היא נדרשת, בעיקר תחומי טכנולוגיה. לוייטנאם צרכים גדולים בתחומי הטכנולוגיה של יצור, טכנולוגיה חקלאית, סייבר והגנה צבאית. מצפון נמצאת סין והיא מחייבת את וייטנאם להתמודד עם אפשרויות של עימות ושל ריגול.

מה אתם שואפים לעשות בוייטנאם? מה תצרכו לשם כך? אני לשירותכם בהרצאות, סדנאות, הכנה של מנהלים לרילוקיישן, יעוץ או כל שירות אחר שלו תזדקקו בשביל שיווק בוייטנאם ופיתוח עסקי בוייטנאם.

לשירותים נוספים לפעילות מול וייטנאם

פרסומים

לפירסומים נוספים

אודות טל רשף

טל רשף הרצאה