כלים לשיווק בתאילנד, פיתוח עסקי בתאילנד

למה אתם זקוקים על מנת לפעול נכון ולהצליח מול תאילנד? הכלכלה שלה מתפתחת, היא חברה במערכות בריתות כלכליות וזה מתבטא ביצור התעשייתי, בחקלאות, בתיירות וגם ביבוא הבטחוני. בין אם זה על מנת לייבא ממנה, לייצר בה או למכור לה, חיוני להכיר ולהבין את תאילנד, התרבות היחודית , הרקע הכלכלי, החקיקה, המשברים הפוליטיים. בתאילנד מעמד מרכזי של המלך והבודהיזם ובין השאר צריך גם להבין אותם כדי לדעת כיצד לפעול מולה נכון.

צרו אתי קשר, אשמח ללוות אתכם להצלחה בשיווק בתאילנד ופיתוח עסקי בתאילנד על בסיס הניסיון שלי והידע המקצועי שלי. אני מציע לכם סדנאות, יעוץ רילוקיישן, הרצאות ואימון מנהלים, גללו למטה וקראו על השירות הנחוץ לכם.

היחוד של תאילנד

תאילנד היא מדינה מיוחדת לאיש העסקים הישראלי המגיע אליה, מכל זוית שתביטו בה. זאת מדינה בודהיסטית עם עולם תרבותי שמשפיע על דרך ההתנהלות והחשיבה. היא תחת שלטון גנרלים צבאי ועם רקע של מהומות ודמוקרטיה בלתי יציבה. במרכזה יש מלך בעל הון עצום שזוכה להערצה וסגידה מכל שכבות האוכלויה ומהווה גורם מאחד. הכלכלה שלה מהמתקדמות באזור זה, וקוי יצור עוברים אליה מסין.

יש עוד וכל אחד מהפרטים הללו והפרטים האחרים יכול להיות הפרט שיתן לך כלי לקידום העסקים שאתה מעוניין לפתח שם, או לחילופין המכשול שיפיל אותם. חיוני בתאילנד לפעול מתוך הבנה על מנת להצליח. הבנה של המדינה, האנשים, צורת החשיבה, מבנה הכלכלה, תוכניות הפיתוח הממשלתיות, הפעילות במסגרת ASEAN, הקוד לעשיית עסקים.

מה הפעילות שברצונך לקדם בתאילנד? אשמח ללוות אותך ואת העובדים שלך לשם. אשמח להכשיר אותם להבין את הדרך של תאילנד לעשות עסקים על מנת לפעול בדרך הנכונה לה. לייעץ לך או להנהלת החברה ולאתר יחד את הכיוונים שבהם כדאי להשקיע את מירב המאמץ. להכשיר את המנהל שאתם שולחים לקראת הרילוקיישן שלו, על מנת שיהיה מוצלח ברמה העסקית והאישית גם יחד.

המורכבות של תאילנד שתיארתי כאן משפיעה על כל פעילות שתרצו לבצע בה, על כל משימה שתרצו לבצע, כל יעד שתרצו להשיג. יש דרך תאית לקדם קשר עסקי, לחדור אל השוק, לנהל משא ומתן, לנהל עובדים מקומיים. כל אלה חיוניים בין אם אתם מעוניינים לחדור אל השוק התאילנדי בתחום התיירות, הרפואה, הבטחון או כל תחום אחר.

לשירותים נוספים לפעילות מול תאילנד

פרסומים

לפירסומים נוספים

אודות טל רשף

טל רשף הרצאה