כלים לשיווק בסינגפור, פיתוח עסקי בסינגפור

הגעתם אל דף הכלים לשיווק בסינגפור, פיתוח עסקי בסינגפור. מכאן תוכלו לקבל הכוונה לכלים שיסייעו לכם להצליח בה, להבין אותה, לפעול בה נכון, בהתאם לתרבות המקומית, לדרך הסינגפורית לעשות עסקים.

הרצאות? סדנאות? יעוץ? אימון מנהלים? אילו כלים להבין את סינגפור ולפעול בה בהצלחה נחוצים לכם על מנת להצליח בה? הפוטנציאל שלה גדול, היא מהווה האב למאות מיליוני תושבי ASEAN והיא שוק בעל יכולת תשלום גבוהה. בסינגפור הקלות מס וסביבה ידידותית לעסקים, היא בית לחברות ענק ומיוצגים בה כל ה-Fortune 500. האם היא ההזדמנות הבאה שלכם?

לסינגפור גם תרבות ייחודית, תרבות עסקית סינית ובריטית בעלת רגולציה ייחודית וחיוני להבין אותה על מנת לפעול בה נכון. אני מציע לכם הבנה וכלים לעשות זאת נכון ומתוך הבנת עומק שמביאה תוצאות על בסיס הניסיון שלי והידע שלי. גללו למטה, קראו, בחרו מה שנחוץ לכם כדי להבין את סינגפור ולפעול בהצלחה בסינגפור וצרו אתי קשר

אשמח לתת לכם ולעובדים שלכם שיפעלו מולה כלים לשיווק בסינגפור, פיתוח עסקי בסינגפור. הכשרה של העובדים לפעילות מולה. סדנה של ניהול משא ומתן בסינגפור. אימון מנהלים של המנהל שאתם שולחים לקראת הרילוקיישן לסינגפור. יעוץ תוך כדי התנהלות מולה. אולי הרצאת היכרות על סינגפור? הידע והניסיון שלי עומדים לשירותכם.


 

לשירותים נוספים לפעילות מול סינגפור

פרסומים

לפירסומים נוספים

אודות טל רשף

טל רשף הרצאה