כלים לשיווק בסינגפור, פיתוח עסקי בסינגפור

הגעתם אל דף הכלים לשיווק בסינגפור, פיתוח עסקי בסינגפור. הרצאות? סדנאות? יעוץ? אימון מנהלים? אילו כלים להבין את סינגפור ולפעול בה בהצלחה נחוצים לכם על מנת להצליח בה? הפוטנציאל שלה גדול, היא מהווה האב למאות מיליוני תושבי ASEAN והיא שוק בעל יכולת תשלום גבוהה. בסינגפור הקלות מס וסביבה ידידותית לעסקים, היא בית לחברות ענק ומיוצגים בה כל ה-Fortune 500. האם היא ההזדמנות הבאה שלכם? לסינגפור גם תרבות ייחודית, תרבות עסקית סינית ובריטית בעלת רגולציה ייחודית וחיוני להבין אותה על מנת לפעול בה נכון.

אני מציע לכם הבנה וכלים לעשות זאת נכון ומתוך הבנת עומק שמביאה תוצאות על בסיס הניסיון שלי והידע שלי. גללו למטה, קראו, בחרו מה שנחוץ לכם כדי להבין את סינגפור ולפעול בהצלחה בסינגפור וצרו אתי קשר

המורכבות, היתרונות, האתגרים

משמעות השם "סינגפור" היא האי של האריה, וזה מתאר אותה די טוב. היא עיר, היא מדינה, היא אי, הכל יחד. סינגפור היא מרכז העסקים בלתי מעורער של דרום מזרח אסיה עם מרכזים של כמעט כל חברות ה-Fortune 500 ויכולת ניהול פעילות באינדונזיה, מלזיה, תאילנד, וייטנאם וכל מדינה אחרת שם. הפוטנציאל שלה עבור כל חברה הפועלת בה הוא עצום. גם קלות עשיית העסקים בה, מהגבוהות בעולם, היא יתרון גדול. לצד כל אלה היא גם יקרה ומנוהלת עם מערכת חוקים מאוד קפדנית.

את כל אלה חיוני לקחת בחשבון כאשר נערכים לתחיל לפעול בה. סינגפור יכולה להיות ההזדמנות הגדולה שלך אבל חיוני להכיר אותה ולהבין אותה על מנת לדעת כיצד לפעול בה בהצלחה. זאת מדינה המערבת בתוכה בני תרבויות שונות ודתות שונות. מלאים, סינים, הודים, מערביים. יש לה שלטון יחודי המשלב דמוקרטיה עם שלטון ריכוזי. את כל אלה חיוני לקחת בחשבון. פעילות בסינגפור, אפילו נסיעת עסקים אליה, היא אתגר מורכב שחייב לבצע התאמות לפרטים רבים.

האתגר הגדול במיוחד מופיע כאשר נכנסים אל פעילות עסקית המחייבת קשר אישי. כך למשל ניהול עובדים בסינגפור, ניהול משא ומתן, הקמת מרכז בה שמנהל פעילות שלכם במדינות אחרות בדרום מזרח אסיה וכך הלאה. מה תוכנית הפעילות שלכם בה? מה היעדים שלכם בסינגפור?

אשמח לתת לכם ולעובדים שלכם שיפעלו מולה כלים לשיווק בסינגפור, פיתוח עסקי בסינגפור. הכשרה של העובדים לפעילות מולה. סדנה של ניהול משא ומתן בסינגפור. אימון מנהלים של המנהל שאתם שולחים לקראת הרילוקיישן לסינגפור. יעוץ תוך כדי התנהלות מולה. אולי הרצאת היכרות על סינגפור? הידע והניסיון שלי עומדים לשירותכם.

לשירותים נוספים לפעילות מול סינגפור

פרסומים

לפירסומים נוספים

אודות טל רשף

טל רשף הרצאה