לפעול בסביבה בין תרבותית

הרצאה על הדרך לפעילות יעילה מול אנשים ממדינות שונות מתרבויות העולם. מפגש בליווי מצגת עם התרבויות השונות שאותן אנו פוגשים בעת עשיית עסקים בעולם, מה שיוצר ומה שמאפיין אותן וכיצד לפעול מולן בהצלחה. איך לנהל מו"מ מול סינים, איך לנהל עובדים אפריקאים, מה חשוב לדעת על גרמניה לפני שפועלים מולה.

הרצאת העשרה מתוך הרקע שלי במחקר היסטורי בסורבון ובאוניברסיטת תל אביב. המבוססת על הידע והניסיון שלי. מה יוצר ומעצב תרבויות, למה משמשת תרבות, מה האתגרים בעת פעילות מול תרבויות אחרות וכיצד להתגבר עליהם.

הרצאה המתאימה לחברות ואנשי עסקים הפועלים בעולם ומעוניינים לשפר בו את תוצאות הפעילות. על האתגר שבפעילות בסביבה של תרבויות רבות והדרכים לנצל הזמנויות ולמנוע קשיים. צרו אתי קשר להזמין את ההרצאה, על מנת לתת למשתתפים כלים לפעול יעיל יותר בסביבה מורכבת. טל רשף.

להבין על מנת להצליח

לפעול מול מדינות ותרבויות פירושו לקיים פעילות מול אנשים מדרכי התנהגות ודרכי חשיבה שונות. בזמן הפעילות נוצרים פערים ויכולים לצוץ קשיים. יש אתגרים שצריך להתמודד איתם ולמצוא להם פתרון. ההרצאה מתארת זאת, את ההבדלים בין התרבויות, הגורמים שעיצבו אותן שונות זו מזו, האתגר שזה יכול להציב, והכי חשוב, הדרכים להתמודד עם האתגרים ולמצוא להם פתרון. על כך בהרצאה על הדרך לפעילות יעילה מול תרבויות העולם.

היכרות עם תרבויות העולם והדרך לפעול מולן לוקחת אותנו אל מזרח אסיה ואל אמריקה הלטינית, אל אפריקה ואל מערב אירופה. המפגש מתאר את המאפיינים של תרבויות שונות, את הדרך להכיר ולהבין אותן וכיצד להתמודד איתן בהצלחה. מה ההבדל בין תרבויות של אזורים חמים ואזורים קרים? האם המזון של כל תרבות משפיע על צורך החשיבה וההתנהלות בה?  מדוע הלטיניים חמים ופתוחים בעוד שהמזרח אסייתיים מופנמים ומאופקים יותר?

המורכבות של מפת התרבויות של העולם ניצבת בפני מי שרוצה לטייל בעולם, לפעול בעולם, לנהל בו עסקים או להיות דיפלומט. המורכבות הזאת מחייבת היכרות עם הפרטים כדי להבין אותה. יתרה מכך, היא מחייבת הבנה על מנת לפעול בה ומולה בהצלחה. כיצד לנהל משא ומתן מול סינים. איך להבין את היחס לתייר בנאפולי, בניו יורק, באמסטרדם. מה צריך לדעת לפני שטסים לרילוקיישן לסינגפור, או אולי לדרום אפריקה.

ההרצאה על הדרך לפעילות יעילה מול תרבויות העולם מלווה במצגת, תמונות וסיפורים על מנת להמחיש ולהחיות את הנושא שלה וליצור העברה מרתקת שהופכת את ההרצאה לחוויה. טל רשף.

לפוסטים נוספים

אודות טל רשף

טל רשף הרצאות סדנאות יעוץ

טל רשף הרצאות סדנאות יעוץ