כלים עסקיים, כלכליים ותרבותיים להצלחה בנפאל

מעוניינים לייצא לנפאל? לשווק ממנה לסין והודו? לנהל פרוייקטים? אתם זקוקים לכלים עסקיים, כלכליים ותרבותיים להצלחה בנפאל. נפאל היא מדינה קטנה מתחת לרדאר עם פוטנציאל גדול: כוח הידרואלקטרי, הסכמי סחר עם הודו ועם סין, עלויות זולות. היא גם מדינה עם אוכלוסיה הינדית ובודהיסטית בעלת מורשת של מינהל בריטי ותנאי סביבה יחודיים במרומי ההימלאיה.

אשמח ללוות אתכם על בסיס הבנה מדינית, כלכלית ותרבותית וניסיון בפעילות בעולם אל פעילות מוצלחת בנפאל, ביעוץ, בסדנאות, באימון מנהלים, להימנע ממחלות ילדות ולזהות פוטנציאל גדילה. גללו למטה, בחרו מה שנחוץ לכם וצרו אתי קשר. שמי טל רשף ואני לשירותכם.

זה פותח אפשרויות וזה גם מעלה אתגרים שהכרחי לקחת בחשבון לפני הכניסה לפעילות בנפאל. פעילות בה מחייבת לקיחה בחשבון של קוי אספקה ארוכים. בין אם לנמלי המים העמוקים של היצוא ממנה והיבוא אליה, ובין אם לתנועת אנשים בדרך האויר. הפיגור הכלכלי העכשווי שלה מחייב התמודדות עם תשתיות ירודות. התרבות של אנשיה מחייבת היערכות מראש. לימוד של הדרך לפעול ולחשוב בה לפני הכניסה לפעילות בנפאל.

מה היעדים שלכם? מה תוכל נפאל להציע לכם? אשמח ללוות אתכם בדרך לשם. ליעץ לכם לגבי מידת ההתאמה של הפעילות שלכם למה שהיא מציעה: כלים להבין את נפאל ולפעול בהצלחה בנפאל. הרצאה אודות נפאל. הכשרה של העובדים והמנהלים לקראת פעילות בנפאל. הכנה של המנהל לקראת רילוקיישן בנפאל. יעוץ לאורך הדרך בה ובצמתי לקיחת החלטות. שמי טל רשף ואני לשירותכם.

לשירותים נוספים לפעילות מול נפאל

פרסומים

לפירסומים נוספים

אודות טל רשף