כלים עסקיים, כלכליים ותרבותיים להצלחה בנפאל

מעוניינים לייצא לנפאל? לשווק ממנה לסין והודו? לנהל פרוייקטים? אתם זקוקים לכלים עסקיים, כלכליים ותרבותיים להצלחה בנפאל. נפאל היא מדינה קטנה מתחת לרדאר עם פוטנציאל גדול: כוח הידרואלקטרי, הסכמי סחר עם הודו ועם סין, עלויות זולות. היא גם מדינה עם אוכלוסיה הינדית ובודהיסטית בעלת מורשת של מינהל בריטי ותנאי סביבה יחודיים במרומי ההימלאיה.

אשמח ללוות אתכם על בסיס הבנה מדינית, כלכלית ותרבותית וניסיון בפעילות בעולם אל פעילות מוצלחת בנפאל, ביעוץ, בסדנאות, באימון מנהלים, להימנע ממחלות ילדות ולזהות פוטנציאל גדילה. גללו למטה, בחרו מה שנחוץ לכם וצרו אתי קשר. שמי טל רשף ואני לשירותכם.

ההזדמנות שבמרומי ההרים

נפאל היא המדינה שמתחת לרדאר. חבויה במרומי ההימלאיה. מוזכרת בעיקר בהקשר של תיירות הרים ואסונות טבע. כמעט ולא נמצאת בתודעה כיעד עסקי. לא, אין לכך הצדקה, כמובן, אבל היותה מתחת לרדאר הופכת אותה למדינה עם ביקוש נמוך. זה חלק ממה שהופך את נפאל להזדמנות. מקום לפעול דוקא בו. לשם כך אני מציע לכם כלים להבין את נפאל ולפעול בהצלחה בנפאל.

נפאל היא מקום יחודי מבחינות רבות. מדינה די מבודדת השוכנת בגבהים בין יערות למפלי מים. קולוניה בריטית לשעבר שהאוכלוסיה בה דוברת אנגלית טובה, בני הדתות ההינדואיסטית והבודהיסטית. מאחוריה היסטוריה של תהפוכות ומגבלות שגרמו לכך שהיא עדיין לא עלתה על העגלה של דהירה כלכלית קדימה. עדיין. שוכנת בין שתי מעצמות כלכליות, המדינות המאוכלוסת בעולם, ומקיימת איתן הסכמי סחר.

התנאים היחודיים שלה הופכים אותה למדינה שאת הפעילויות המתאימות לה צריך לבחור בקפדנות, בפינצטה. התנאים הסביבתיים שלה מתאימים לכל פעילות הדורשת עץ, כוח הידרואלקטרי, גבהים. מצבה הכלכלי מתאים במיוחד לפעילויות הדורשות כוח אדם זול ועלויות תפעול נמוכות. התרבות שלה מציעה עובדים ומנהלים מסורים ונאמנים למקום העבודה עם רמה נמוכה של ניידות ובריחת מוחות.

כן, זה פותח אפשרויות וזה גם מעלה אתגרים שהכרחי לקחת בחשבון לפני הכניסה לפעילות בנפאל. פעילות בה מחייבת לקיחה בחשבון של קוי אספקה ארוכים. בין אם לנמלי המים העמוקים של היצוא ממנה והיבוא אליה, ובין אם לתנועת אנשים בדרך האויר. הפיגור הכלכלי העכשווי שלה מחייב התמודדות עם תשתיות ירודות. התרבות של אנשיה מחייבת היערכות מראש. לימוד של הדרך לפעול ולחשוב בה לפני הכניסה לפעילות בנפאל.

מה היעדים שלכם? מה תוכל נפאל להציע לכם? אשמח ללוות אתכם בדרך לשם. ליעץ לכם לגבי מידת ההתאמה של הפעילות שלכם למה שהיא מציעה: כלים להבין את נפאל ולפעול בהצלחה בנפאל. הרצאה אודות נפאל. הכשרה של העובדים והמנהלים לקראת פעילות בנפאל. הכנה של המנהל לקראת רילוקיישן בנפאל. יעוץ לאורך הדרך בה ובצמתי לקיחת החלטות. שמי טל רשף ואני לשירותכם.

לשירותים נוספים לפעילות מול נפאל

פרסומים

לפירסומים נוספים

אודות טל רשף