טיול לאורך הרחובות והתרבות של בואנוס איירס

הרצאה על בואנוס איירס, העיר התרבות וההיסטוריה. הרצאת העשרה מרתקת המתאימה לחוגי בית, לכנסים ולחברות. סיפורה של בואנוס איירס בליווי מצגת, העיר שלא הולכת לישון, בירת ארגנטינה. מפגש עם עיר שהמסעדות המגישות אסדו פתוחות בה עד אמצע הלילה ומשחקי הכדורגל שלה מושכים המונים. העיר שהרחובות שלה ציוריים ותולדותיה עוד יותר. ההרצאה מתוך הרקע שלי בחקר הרעיונות בסורבון ובאוניברסיטת תל אביב, מטיילת בבואנוס איירס לאורכה ולרחבה ולאורך תולדותיה.

מסע ברחובות, בבתי הקפה ובמסעדות. בפארקים של שכונת פאלרמו ובבנייני המשרדים שבמרכז העיר כדי להבין מניין צומחת העיר המיוחדת הזאת. הרצאה על עיר תוססת, שהיא הלב של ארגנטינה ואולי של דרום אמריקה כולה. צרו אתי קשר והזמינו אליכם הרצאה שהיא מפגש מרתק וזאת האחריות שלי. טל רשף

בואנוס איירס - אמריקה הלטינית פעילות

ההרצאה על בואנוס איירס, העיר התרבות וההיסטוריה לוקחת אותנו לטיול ברחבי העיר ולאורך תולדותיה. היא מבקרת איתנו בכיכר האובליסק, ברובע הגנים של פאלרמו, במרכז של אונסה, במגרשי הכדורגל של ריבר ושל בוקה. זה סיור לאורך השנים מהימים בהם היא הייתה התיישבות ספרדית על גדות נהר הלה פלאטה ועד ימינו.

ההרובע היוקרתי של לה רקולטה ועד לשכונות הפחים והעוני. ממסעדות היוקרה ועד למגרשי הכדורגל. הסיור מתאר את הצדדים השונים של העיר, והחלקים השונים של האוכלוסיה שבעיר והתרבות הצומחת ממנה על פניה השונים. זה מסע ברחובות באותה מידה בה זה מסע בזמן לאורך תולדות העיר.

ההרצאה לוקחת אותנו, בליווי תמונות, סיפורים ומידע רב,  לאורך השנים של תולדות בואנוס איירס על מנת להכיר אותה, על מנת להבין אותה. אל התקופות של האינדיאנים והספרדים. מלחמת העצמאות הארגנטינאית והקמת המרכז של המדינה החדשה בבואנוס איירס. שנים של שגשוג לצד שנים של בעיות כלכליות. גלי הגירה, גנראלים, משחקי כדורגל ובכלל הכל, כל מה שעבר על העיר הזאת ועיצב אותה. לשירותכם, טל רשף.


 

מה יש בהרצאה?

טל רשף