טיול לאורך השכונות, החופים וההיסטוריה של מלטה

הרצאה: היופי וההיסטוריה של מלטה. הרצאה שהיא טיול לאורך השכונות, החופים וההיסטוריה של מלטה. הרצאת העשרה על מלטה שהיא אי, היא מעוז של קתוליות נוצרית אל מול המוסלמים והטורקים לאורך ההיסטוריה והיא פנינה של תיירות ויופי בלב הים התיכון. היום, בלב האיחוד האירופאי היא גם הופכת להזדמנות כלכלית ועסקית. זאת הרצאת העשרה מרתקת אודות מלטה המתאימה לחוגי בית, לכנסים ולחברות המעוניינות בהרצאות העשרה לעובדים.

ההרצאה מתארת בליווי מצגת את סיפורה של מלטה. מפגש עם הים התיכון שסביבה, המדינה, האוכלוסיה שצמחה לאורך מאות שנים של מצב יחודי בין המעצמות של האזור, אשר יוצרת תרבות יחודית ומרתקת. מסע בתוך שלל טעמים וריחות, של השפעות מהאומות שסביבה והכוחות ששלטו בה לאורך ההיסטוריה. הרצאת העשרה מתוך הרקע שלי בחקר הרעיונות בסורבון ובאוניברסיטת תל אביב, המטיילת במלטה לאורכה ולרחבה ולאורך תולדותיה.

זה מסע לאורך חופים של סלעים, ים כחול ומבצרים. בצל כנסיות וקתדרלות, בצילן של פלישות ומערכות. היכרות עם מה שיש בה ומה שעבר עליה לאורך המאות עד שמלטה נהייתה מי שהיא היום. זה גם מסע בין המוני תיירים מאנגליה גרמניה והולנד הבאים למצוא בה את את החלום הים התיכוני והיופי. צרו אתי קשר והזמינו אליכם הרצאה שהיא מפגש מרתק וזאת האחריות שלי. טל רשף.

מאלטה חוף בית קפה חורבות מפרץ

מהפיניקים ועד האיחוד האירופאי

מלטה היא מקום יפהפה, ממש פנינה, אבל תולדותיו לא תמיד היו יפים כמו החופים והכפרים שבו. ההרצאה מספרת את הסיפור של כל מה שיש בה וכל מה שעבר עליה. היא לוקחת אותנו מהקתדרלה הגדולה והחומות שמקיפות אותה ועד לאיים הקטנים הפזורים סביב והכפרים של פעם. היא מסיעה אותנו לאורך ההיסטוריה של האי מימי ההתיישבות הראשונה, דרך קרתגו ורומא, דרך ימי הביניים והתיישבות האבירים של סנט ג'ון עד ימינו.

אתם מוזמנים אל הרצאה על מלטה, היופי, החשיבות וההיסטוריה והתנאים שיצרו אותה. אודות אי נפלא, יפהפה, קסום ידע בעברו לא פעם כאב גדול והיום מוצף בתיירים, צלחות עמוסות פירות ים וכוסות בירה. הינכם מוזמנים להרצאה שלוקחת את הצופים למפגש עם האנשים של מלטה, האוכל, החופים, האתרים וההיסטוריה שלהם ושסביבם. היא עושה את כל זאת בליווי מצגת עם תמונות, סרטונים, סיפורים וידע רב. ידע היסטורי וכלכלי וידע ממלטה. היא מציגה את כל אלה בשפה ברורה לכל אדם וכל קבוצה. לא נדרש ידע מוקדם, רק סקרנות נדרשת. אני לשירותכם.


 

מה יש בהרצאה?

טל רשף