הרצאה על התרבות של יוון מאז ועד היום

הרצאת העשרה: תרבות יוון העתיקה, זאת של היום ומה שביניהן. הרצאת העשרה מרתקת  בליווי מצגת, סיפורים, חוש הומור וידע רב, מתאימה לחוגי בית, חברות וקבוצות היוצאות לנסיעה ליוון. מסע לאורך הזמן אל יוון העתיקה, אל יוון של ימינו ואל הדרך שהיא עברה והשינויים שעברו עליה מאז ועד היום. מסע אל יוון העתיקה ששינתה את העולם ואחראית להופעתם של הפילוסופיה, הספורט, המדע, המחשבה הפתוחה והדמוקרטיה.

מפגש עם תרבות יוון של היום הציורית על האיים, המוזיקה, החורבות והפוליטיקה, הכל יחד. הרצאה מתוך הרקע שלי בחקר הרעיונות בסורבון ובאוניברסיטת תל אביב,על מקדשים, לוחמים וספינות, וגם טברנות, חופים קסומים ומדינה בקשיים כלכליים. מפגש גילוי של האומה שהצמיחה את ההשפעה הגדולה ביותר על העולם אי פעם, ולאן היא התגלגלה בהמשך דרכה.

הרצאת העשרה שמתאימה לכל אדם וקבוצה השואפים להבין את יוון של אז, של היום והמקורות של העולם המודרני. צרו אתי קשר והזמינו אליכם הרצאה שהיא מפגש מרתק וזאת האחריות שלי.

הרצאת העשרה: תרבות יוון

הרצאה על התרבות של יוון מאז ועד היום. ההרצאה על תרבות יוון, העתיקה, זאת של היום ומה שביניהן לוקחת אותנו, בליווי מצגת, סרטונים, מוזיקה, תמונות וידע רב, למסע. מסע של היכרות מלאה עם יוון. דרך המתחילה על גדות הים האגאי. מפגישה אותנו עם מצביאים, פילוסופים ומנהיגים. עם חורבות על איים קסומים ועם הפגנות בכיכרות המרכזיות של אתונה. מסע לאורך השנים וברחבי הארץ על מנת להבין מה הפך את יוון פעם למקור הידע והדמוקרטיה ומה הוריד אותה מכך אל מצבה היום.

זאת הרצאה שהיא מסע בזמן ומסע במרחב. מסע שמתחיל לפני יותר מאלפיים שנה ונמשך עד ימינו. מפגש עם יוון מההרים שבצפון ועד האיים שבדרום, מגבול טורקיה ועד מול איטליה. מסע אל הנפגש היוונית, הדרך בה יוונים חיים, חוגגים, אוהבים, מקיימים קשרים חברתיים, שמחים ומתמודדים עם התקופה המודרנית. בשואה אחת, זה מגש עם התרבות היוונית ומה שיצר אותה.

שלכם, טל רשף.


 

אודותי

טל רשף - תרבויות ועסקים