הרצאה על קונפוציוס והתורה שעיצבה את סין

הרצאה על קונפוציוס והתורה שעיצבה את סין. הרצאה על קונפוציוס, האיש, הרעיונות וההיסטוריה. זאת הרצאת העשרה מרתקת המתאימה לחוגי בית ואף לחברות המעוניינות בהרצאות העשרה לעובדים, המתארת בליווי מצגת את הסיפור של האיש הידוע לנו כקונפוציוס. מפגש עם אדם שחי בסין לפני למעלה מ-2,500 שנה. והדרך שהוא יצר שניהלה את סין במשך מאות בשנים ושבלעדיה לא ניתן להבין את סין. ההרצאה מתוך הרקע שלי בחקר הרעיונות בסורבון ובאוניברסיטת תל אביב, הלוקחת אותנו בליווי מצגת תמונות וסיפורים אל מקורותיה של סין.

איזה אדם אחר בהיסטוריה האנושית הגה תפיסה ששינתה את חייהם של מיליארדים?

מסע אל החשיבה הסינית, הקונפוציאניזם תולדות חייו של קונפוציוס והדרך המרתקת שעברו הארץ ואנשיה במשך אלפי שנים והפכו אותה למעצמה עולמית. הרצאת העשרה אודות דרך חיים של כיבוד אב ואם, יחסים בין אנשים, יחסים בין אדם לשלטון ואהבת הלימוד והידיעה. צרו אתי קשר והזמינו אליכם הרצאה שהיא מפגש מרתק. זאת האחריות שלי. טל רשף.

הרצאה קונפוציוס קונפוציאניזם

הרצאת העשרה על קונפוציוס והתורה שעיצבה את סין הנכנסת אל מקדשים קונפוציאניים וקוראת בכתבים עתיקים. היא סוקרת את ההיסטוריה והאופן בו הפכה האומה הסינית לאומה קונפוציאנית. ההרצאה מספרת על טקסים, על חיי היומיום, על מבחנים הבוחנים את ידיעותיו של מלומד בכתבים של קונפוציוס ותלמידיו. היא עושה זאת בשפה ברורה ופשוטה להבנה לכל אדם שלא דורשת ידע מוקדם. ההרצאה מספרת את כל אלה בליווי מצגת, עם ציטוטים, סיפורים, ידע תרבותי והיסטורי רב ותמונות.

זאת הרצאה שמתארת את הדרך הקונפוציאנית לבנות חברה, לבנות מערכות יחסים בין בני אדם, להשליט סדר והרמוניה. הרצאה שמתארת את העקרונות של הדרך של קונפוציוס ואת המימוש שלהם במגוון מקרים בחייו של האדם. בלימוד ובשינון, במקום העבודה, בחוג המשפחה, בניהול המדינה. זה מפגש עם הדרך בה עקרונות כאלה מעצבים את נפשו של אדם ואת נפשה של חברה, החברה הסינית.


 

אודותי

טל רשף סין תרבות

טל רשף סין תרבות